Udostępnij

Piłka nożna w podokręgu Legnica. Mecze w drugiej grupie „A” klasy z udziałem klubów z Gminy Ścinawa.
Zespół Czarni Dziewin i Sparta Parszowice.

Sezon 2020/21

Tabela II gr. legnickiej „A” Klasy - sezon 2020/21

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
R
P
Z
P
17
13
2
2
70
18
52
41
2
Z
Z
P
R
Z
17
12
2
3
66
27
39
38
3
P
R
Z
R
Z
17
11
2
4
68
25
43
35
4
Z
Z
Z
Z
Z
17
11
1
5
74
32
42
34
5
Z
R
R
P
Z
17
10
4
3
72
31
41
34
6
Z
R
R
Z
P
17
9
4
4
46
27
19
31
7
Z
R
Z
Z
Z
17
9
3
5
40
35
5
30
8
P
Z
Z
P
Z
17
8
1
8
45
55
-10
25
9
Z
Z
P
Z
P
17
7
1
9
39
38
1
22
10
Z
P
R
Z
P
17
7
1
9
34
34
0
22
11
P
P
R
Z
Z
17
7
3
6
37
34
3
21
12
P
P
P
P
Z
17
6
0
11
47
65
-18
18
13
P
P
P
P
P
17
4
1
12
36
58
-22
13
14
P
P
Z
P
P
17
4
0
12
30
103
-73
9
15
P
P
R
P
P
17
2
1
14
8
69
-61
7
16
P
P
Z
P
P
17
2
0
15
30
91
-61
6

Terminarz 2020/21

Jesień 2020

Kolejka 1
15 Sie 2020 16:00
Tęcza Kwietno
1 4
Sparta Parszowice
15 Sie 2020 16:00
Tęcza
1
4
Sparta P.
| 1:4
15 Sie 2020 15:00
Wilki Różana
5 0
Czarni Dziewin
15 Sie 2020 15:00
Wilki
5
0
Czarni
| 5:0
16 Sie 2020 14:00
LZS Lipa
0 3
Błękitni Koskowice
16 Sie 2020 14:00
LZS Lipa
0
3
Błękitni
| 0:3
16 Sie 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
1 8
Orzeł Mikołajowice
16 Sie 2020 14:00
Zjednoczeni G.
1
8
Orzeł
| 1:8
15 Sie 2020 17:00
Rodło Granowice
1 5
Nysa Wiadrów
15 Sie 2020 17:00
Rodło
1
5
Nysa
| 1:5
16 Sie 2020 15:00
Unia Miłoradzice
2 0
Park Targoszyn
16 Sie 2020 15:00
Unia
2
0
Park
| 2:0
16 Sie 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
4 3
Albatros Jaśkowice
16 Sie 2020 14:00
Kaczawa II
4
3
Albatros
| 4:3
15 Sie 2020 17:00
Kuźnia II Jawor
1 5
Bazalt Piotrowice
15 Sie 2020 17:00
Kuźnia II Jawor
1
5
Bazalt
| 1:5
Kolejka 2
23 Sie 2020 14:00
Błękitni Koskowice
5 2
Bazalt Piotrowice
23 Sie 2020 14:00
Błękitni
5
2
Bazalt
| 5:2
22 Sie 2020 17:00
Albatros Jaśkowice
4 4
Kuźnia II Jawor
22 Sie 2020 17:00
Albatros
4
4
Kuźnia II Jawor
| 4:4
22 Sie 2020 17:00
Park Targoszyn
2 1
Kaczawa II Bieniowice
22 Sie 2020 17:00
Park
2
1
Kaczawa II
| 2:1
22 Sie 2020 17:00
Nysa Wiadrów
1 10
Unia Miłoradzice
22 Sie 2020 17:00
Nysa
1
10
Unia
| 1:10
23 Sie 2020 14:00
Orzeł Mikołajowice
1 2
Rodło Granowice
23 Sie 2020 14:00
Orzeł
1
2
Rodło
| 1:2
23 Sie 2020 14:00
Czarni Dziewin
8 0
Tęcza Kwietno
23 Sie 2020 14:00
Czarni
8
0
Tęcza
| 8:0
22 Sie 2020 16:00
LZS Lipa
1 2
Wilki Różana
22 Sie 2020 16:00
LZS Lipa
1
2
Wilki
| 1:2
23 Sie 2020 11:00
Sparta Parszowice
15 0
Zjednoczeni Gościsław
23 Sie 2020 11:00
Sparta P.
15
0
Zjednoczeni G.
| 15:0
Kolejka 3
29 Sie 2020 15:00
Wilki Różana
3 5
Błękitni Koskowice
29 Sie 2020 15:00
Wilki
3
5
Błękitni
| 3:5
29 Sie 2020 16:00
Unia Miłoradzice
5 1
Orzeł Mikołajowice
29 Sie 2020 16:00
Unia
5
1
Orzeł
| 5:1
30 Sie 2020 10:30
Tęcza Kwietno
1 0
LZS Lipa
30 Sie 2020 10:30
Tęcza
1
0
LZS Lipa
| 1:0
30 Sie 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
5 3
Park Targoszyn
30 Sie 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
5
3
Park
| 5:3
30 Sie 2020 14:00
Bazalt Piotrowice
1 1
Albatros Jaśkowice
30 Sie 2020 14:00
Bazalt
1
1
Albatros
| 1:1
30 Sie 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
3 4
Nysa Wiadrów
30 Sie 2020 14:00
Kaczawa II
3
4
Nysa
| 3:4
29 Sie 2020 17:00
Rodło Granowice
3 2
Sparta Parszowice
29 Sie 2020 17:00
Rodło
3
2
Sparta P.
| 3:2
30 Sie 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
1 8
Czarni Dziewin
30 Sie 2020 14:00
Zjednoczeni G.
1
8
Czarni
| 1:8
Kolejka 4
5 Wrz 2020 15:00
Wilki Różana
3 0
Tęcza Kwietno
5 Wrz 2020 15:00
Wilki
3
0
Tęcza
| 3:0
5 Wrz 2020 17:00
Park Targoszyn
4 0
Bazalt Piotrowice
5 Wrz 2020 17:00
Park
4
0
Bazalt
| 4:0
5 Wrz 2020 17:00
Orzeł Mikołajowice
4 1
Kaczawa II Bieniowice
5 Wrz 2020 17:00
Orzeł
4
1
Kaczawa II
| 4:1
6 Wrz 2020 14:00
LZS Lipa
0 2
Zjednoczeni Gościsław
6 Wrz 2020 14:00
LZS Lipa
0
2
Zjednoczeni G.
| 0:2
6 Wrz 2020 14:00
Błękitni Koskowice
6 1
Albatros Jaśkowice
6 Wrz 2020 14:00
Błękitni
6
1
Albatros
| 6:1
6 Wrz 2020 14:00
Nysa Wiadrów
3 2
Kuźnia II Jawor
6 Wrz 2020 14:00
Nysa
3
2
Kuźnia II Jawor
| 3:2
6 Wrz 2020 14:00
Czarni Dziewin
3 1
Rodło Granowice
6 Wrz 2020 14:00
Czarni
3
1
Rodło
| 3:1
6 Wrz 2020 14:00
Sparta Parszowice
1 3
Unia Miłoradzice
6 Wrz 2020 14:00
Sparta P.
1
3
Unia
| 1:3
Kolejka 5
12 Wrz 2020 17:00
Rodło Granowice
4 3
LZS Lipa
12 Wrz 2020 17:00
Rodło
4
3
LZS Lipa
| 4:3
12 Wrz 2020 17:00
Albatros Jaśkowice
5 2
Park Targoszyn
12 Wrz 2020 17:00
Albatros
5
2
Park
| 5:2
13 Wrz 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
3 0
Orzeł Mikołajowice
13 Wrz 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
3
0
Orzeł
| 3:0
13 Wrz 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
0 9
Wilki Różana
13 Wrz 2020 14:00
Zjednoczeni G.
0
9
Wilki
| 0:9
13 Wrz 2020 14:00
Bazalt Piotrowice
4 3
Nysa Wiadrów
13 Wrz 2020 14:00
Bazalt
4
3
Nysa
| 4:3
13 Wrz 2020 15:00
Tęcza Kwietno
0 2
Błękitni Koskowice
13 Wrz 2020 15:00
Tęcza
0
2
Błękitni
| 0:2
12 Wrz 2020 15:00
Unia Miłoradzice
4 3
Czarni Dziewin
12 Wrz 2020 15:00
Unia
4
3
Czarni
| 4:3
13 Wrz 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
7 3
Sparta Parszowice
13 Wrz 2020 14:00
Kaczawa II
7
3
Sparta P.
| 7:3
Kolejka 6
19 Wrz 2020 16:00
Sparta Parszowice
7 2
Kuźnia II Jawor
19 Wrz 2020 16:00
Sparta P.
7
2
Kuźnia II Jawor
| 7:2
20 Wrz 2020 14:00
Czarni Dziewin
6 2
Kaczawa II Bieniowice
20 Wrz 2020 14:00
Czarni
6
2
Kaczawa II
| 6:2
20 Wrz 2020 10:30
Tęcza Kwietno
2 1
Zjednoczeni Gościsław
20 Wrz 2020 10:30
Tęcza
2
1
Zjednoczeni G.
| 2:1
20 Wrz 2020 14:00
LZS Lipa
3 1
Unia Miłoradzice
20 Wrz 2020 14:00
LZS Lipa
3
1
Unia
| 3:1
20 Wrz 2020 14:00
Błękitni Koskowice
8 0
Park Targoszyn
20 Wrz 2020 14:00
Błękitni
8
0
Park
| 8:0
20 Wrz 2020 14:00
Orzeł Mikołajowice
0 3
Bazalt Piotrowice
20 Wrz 2020 14:00
Orzeł
0
3
Bazalt
| 0:3
20 Wrz 2020 14:00
Wilki Różana
1 1
Rodło Granowice
20 Wrz 2020 14:00
Wilki
1
1
Rodło
| 1:1
20 Wrz 2020 14:00
Nysa Wiadrów
1 5
Albatros Jaśkowice
20 Wrz 2020 14:00
Nysa
1
5
Albatros
| 1:5
Kolejka 7
26 Wrz 2020 16:00
Albatros Jaśkowice
2 0
Orzeł Mikołajowice
26 Wrz 2020 16:00
Albatros
2
0
Orzeł
| 2:0
26 Wrz 2020 16:00
Rodło Granowice
8 0
Tęcza Kwietno
26 Wrz 2020 16:00
Rodło
8
0
Tęcza
| 8:0
26 Wrz 2020 16:00
Unia Miłoradzice
1 3
Wilki Różana
26 Wrz 2020 16:00
Unia
1
3
Wilki
| 1:3
27 Wrz 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
3 5
LZS Lipa
27 Wrz 2020 14:00
Kaczawa II
3
5
LZS Lipa
| 3:5
27 Wrz 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
4 8
Błękitni Koskowice
27 Wrz 2020 14:00
Zjednoczeni G.
4
8
Błękitni
| 4:8
27 Wrz 2020 15:00
Park Targoszyn
10 0
Nysa Wiadrów
27 Wrz 2020 15:00
Park
10
0
Nysa
| 10:0
27 Wrz 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
1 4
Czarni Dziewin
27 Wrz 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
1
4
Czarni
| 1:4
26 Wrz 2020 16:00
Bazalt Piotrowice
0 2
Sparta Parszowice
26 Wrz 2020 16:00
Bazalt
0
2
Sparta P.
| 0:2
Kolejka 8
3 Paź 2020 11:00
Wilki Różana
5 1
Kaczawa II Bieniowice
3 Paź 2020 11:00
Wilki
5
1
Kaczawa II
| 5:1
3 Paź 2020 15:00
LZS Lipa
7 5
Kuźnia II Jawor
3 Paź 2020 15:00
LZS Lipa
7
5
Kuźnia II Jawor
| 7:5
4 Paź 2020 15:00
Tęcza Kwietno
1 7
Unia Miłoradzice
4 Paź 2020 15:00
Tęcza
1
7
Unia
| 1:7
4 Paź 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
0 4
Rodło Granowice
4 Paź 2020 14:00
Zjednoczeni G.
0
4
Rodło
| 0:4
4 Paź 2020 12:00
Błękitni Koskowice
7 0
Nysa Wiadrów
4 Paź 2020 12:00
Błękitni
7
0
Nysa
| 7:0
4 Paź 2020 14:00
Orzeł Mikołajowice
1 0
Park Targoszyn
4 Paź 2020 14:00
Orzeł
1
0
Park
| 1:0
4 Paź 2020 11:00
Sparta Parszowice
2 1
Albatros Jaśkowice
4 Paź 2020 11:00
Sparta P.
2
1
Albatros
| 2:1
4 Paź 2020 14:00
Czarni Dziewin
5 1
Bazalt Piotrowice
4 Paź 2020 14:00
Czarni
5
1
Bazalt
| 5:1
Kolejka 9
10 Paź 2020 15:00
Unia Miłoradzice
9 3
Zjednoczeni Gościsław
10 Paź 2020 15:00
Unia
9
3
Zjednoczeni G.
| 9:3
10 Paź 2020 16:00
Rodło Granowice
1 4
Błękitni Koskowice
10 Paź 2020 16:00
Rodło
1
4
Błękitni
| 1:4
10 Paź 2020 16:00
Bazalt Piotrowice
2 2
LZS Lipa
10 Paź 2020 16:00
Bazalt
2
2
LZS Lipa
| 2:2
10 Paź 2020 16:00
Park Targoszyn
1 1
Sparta Parszowice
10 Paź 2020 16:00
Park
1
1
Sparta P.
| 1:1
11 Paź 2020 14:00
Nysa Wiadrów
2 6
Orzeł Mikołajowice
11 Paź 2020 14:00
Nysa
2
6
Orzeł
| 2:6
11 Paź 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
3 0
Tęcza Kwietno
11 Paź 2020 14:00
Kaczawa II
3
0
Tęcza
| 3:0
10 Paź 2020 16:00
Albatros Jaśkowice
3 0
Czarni Dziewin
10 Paź 2020 16:00
Albatros
3
0
Czarni
| 3:0
11 Paź 2020 16:00
Kuźnia II Jawor
1 7
Wilki Różana
11 Paź 2020 16:00
Kuźnia II Jawor
1
7
Wilki
| 1:7
Kolejka 10
18 Paź 2020 14:00
Błękitni Koskowice
3 1
Orzeł Mikołajowice
18 Paź 2020 14:00
Błękitni
3
1
Orzeł
| 3:1
18 Paź 2020 14:00
LZS Lipa
0 4
Albatros Jaśkowice
18 Paź 2020 14:00
LZS Lipa
0
4
Albatros
| 0:4
18 Paź 2020 14:00
Wilki Różana
6 2
Bazalt Piotrowice
18 Paź 2020 14:00
Wilki
6
2
Bazalt
| 6:2
18 Paź 2020 15:00
Tęcza Kwietno
1 3
Kuźnia II Jawor
18 Paź 2020 15:00
Tęcza
1
3
Kuźnia II Jawor
18 Paź 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
2 4
Kaczawa II Bieniowice
18 Paź 2020 14:00
Zjednoczeni G.
2
4
Kaczawa II
17 Paź 2020 16:00
Rodło Granowice
4 4
Unia Miłoradzice
17 Paź 2020 16:00
Rodło
4
4
Unia
| 4:4
18 Paź 2020 14:00
Sparta Parszowice
11 0
Nysa Wiadrów
18 Paź 2020 14:00
Sparta P.
11
0
Nysa
| 11:0
18 Paź 2020 14:00
Czarni Dziewin
3 0
Park Targoszyn
18 Paź 2020 14:00
Czarni
3
0
Park
| 3:0
Kolejka 11
25 Paź 2020 14:00
Orzeł Mikołajowice
3 0
Sparta Parszowice
25 Paź 2020 14:00
Orzeł
3
0
Sparta P.
| 3:0
25 Paź 2020 14:00
Nysa Wiadrów
0 3
Czarni Dziewin
25 Paź 2020 14:00
Nysa
0
3
Czarni
| walkower na boisku 0:2
24 Paź 2020 15:00
Park Targoszyn
3 1
LZS Lipa
24 Paź 2020 15:00
Park
3
1
LZS Lipa
| 3:1
25 Paź 2020 15:00
Kuźnia II Jawor
3 2
Zjednoczeni Gościsław
25 Paź 2020 15:00
Kuźnia II Jawor
3
2
Zjednoczeni G.
| 3:2
25 Paź 2020 11:00
Albatros Jaśkowice
4 0
Wilki Różana
25 Paź 2020 11:00
Albatros
4
0
Wilki
| 4:0
25 Paź 2020 14:00
Bazalt Piotrowice
3 0
Tęcza Kwietno
25 Paź 2020 14:00
Bazalt
3
0
Tęcza
| walkower
25 Paź 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
4 1
Rodło Granowice
25 Paź 2020 14:00
Kaczawa II
4
1
Rodło
| 4:1
25 Paź 2020 14:00
Unia Miłoradzice
1 1
Błękitni Koskowice
25 Paź 2020 14:00
Unia
1
1
Błękitni
| 1:1
Kolejka 12
8 Lis 2020 14:00
LZS Lipa
8 4
Nysa Wiadrów
8 Lis 2020 14:00
LZS Lipa
8
4
Nysa
| 8:4
8 Lis 2020 14:00
Rodło Granowice
1 3
Kuźnia II Jawor
8 Lis 2020 14:00
Rodło
1
3
Kuźnia II Jawor
| 1:3
8 Lis 2020 14:00
Wilki Różana
4 1
Park Targoszyn
8 Lis 2020 14:00
Wilki
4
1
Park
| 4:1
8 Lis 2020 14:00
Unia Miłoradzice
6 5
Kaczawa II Bieniowice
8 Lis 2020 14:00
Unia
6
5
Kaczawa II
| 6:5
8 Lis 2020 14:00
Tęcza Kwietno
0 3
Albatros Jaśkowice
8 Lis 2020 14:00
Tęcza
0
3
Albatros
| walkower
8 Lis 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
1 2
Bazalt Piotrowice
8 Lis 2020 14:00
Zjednoczeni G.
1
2
Bazalt
| 1:2
8 Lis 2020 14:00
Czarni Dziewin
4 1
Orzeł Mikołajowice
8 Lis 2020 14:00
Czarni
4
1
Orzeł
| 4:1
8 Lis 2020 14:00
Błękitni Koskowice
4 2
Sparta Parszowice
8 Lis 2020 14:00
Błękitni
4
2
Sparta P.
| 4:2
Kolejka 13
11 Lis 2020 14:00
Sparta Parszowice
2 1
Czarni Dziewin
11 Lis 2020 14:00
Sparta P.
2
1
Czarni
| Derby
11 Lis 2020 14:00
Nysa Wiadrów
1 8
Wilki Różana
11 Lis 2020 14:00
Nysa
1
8
Wilki
| 1:8
11 Lis 2020 14:00
Albatros Jaśkowice
3 0
Zjednoczeni Gościsław
11 Lis 2020 14:00
Albatros
3
0
Zjednoczeni G.
| 3:0
11 Lis 2020 14:00
Park Targoszyn
6 0
Tęcza Kwietno
11 Lis 2020 14:00
Park
6
0
Tęcza
| 6:0
11 Lis 2020 14:00
Kuźnia II Jawor
0 2
Unia Miłoradzice
11 Lis 2020 14:00
Kuźnia II Jawor
0
2
Unia
| 0:2
11 Lis 2020 14:00
Orzeł Mikołajowice
2 1
LZS Lipa
11 Lis 2020 14:00
Orzeł
2
1
LZS Lipa
| 2:1
11 Lis 2020 14:00
Bazalt Piotrowice
2 1
Rodło Granowice
11 Lis 2020 14:00
Bazalt
2
1
Rodło
| 2:1
11 Lis 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
0 8
Błękitni Koskowice
11 Lis 2020 14:00
Kaczawa II
0
8
Błękitni
| 0:8
Kolejka 14
15 Lis 2020 14:00
Rodło Granowice
0 0
Albatros Jaśkowice
15 Lis 2020 14:00
Rodło
0
0
Albatros
| 0:0
15 Lis 2020 14:00
Wilki Różana
4 1
Orzeł Mikołajowice
15 Lis 2020 14:00
Wilki
4
1
Orzeł
| 4:1
15 Lis 2020 14:00
Unia Miłoradzice
3 3
Bazalt Piotrowice
15 Lis 2020 14:00
Unia
3
3
Bazalt
| 3:3
15 Lis 2020 14:00
Kaczawa II Bieniowice
2 7
Kuźnia II Jawor
15 Lis 2020 14:00
Kaczawa II
2
7
Kuźnia II Jawor
| 2:7
15 Lis 2020 14:00
Tęcza Kwietno
2 4
Nysa Wiadrów
15 Lis 2020 14:00
Tęcza
2
4
Nysa
| 2:4
15 Lis 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
2 5
Park Targoszyn
15 Lis 2020 14:00
Zjednoczeni G.
2
5
Park
| 2:5
15 Lis 2020 14:00
LZS Lipa
3 6
Sparta Parszowice
15 Lis 2020 14:00
LZS Lipa
3
6
Sparta P.
| 3:6
15 Lis 2020 14:00
Błękitni Koskowice
1 1
Czarni Dziewin
15 Lis 2020 14:00
Błękitni
1
1
Czarni
| 1:1
Kolejka 15
21 Lis 2020 14:00
Kuźnia II Jawor
1 0
Błękitni Koskowice
21 Lis 2020 14:00
Kuźnia II Jawor
1
0
Błękitni
| 1:0
22 Lis 2020 11:00
Albatros Jaśkowice
1 1
Unia Miłoradzice
22 Lis 2020 11:00
Albatros
1
1
Unia
| 1:1
22 Lis 2020 14:00
Orzeł Mikołajowice
0 0
Tęcza Kwietno
22 Lis 2020 14:00
Orzeł
0
0
Tęcza
| 0:0
22 Lis 2020 14:00
Nysa Wiadrów
0 7
Zjednoczeni Gościsław
22 Lis 2020 14:00
Nysa
0
7
Zjednoczeni G.
| 0:7
22 Lis 2020 14:00
Bazalt Piotrowice
4 1
Kaczawa II Bieniowice
22 Lis 2020 14:00
Bazalt
4
1
Kaczawa II
| 4:1
22 Lis 2020 14:00
Park Targoszyn
0 1
Rodło Granowice
22 Lis 2020 14:00
Park
0
1
Rodło
| 0:1
22 Lis 2020 14:00
Sparta Parszowice
5 1
Wilki Różana
22 Lis 2020 14:00
Sparta P.
5
1
Wilki
| 5:1
22 Lis 2020 14:00
Czarni Dziewin
8 1
LZS Lipa
22 Lis 2020 14:00
Czarni
8
1
LZS Lipa
| 8:1

Wiosna 2021

Kolejka 16
7 Mar 2021 14:00
Sparta Parszowice
5 0
Tęcza Kwietno
7 Mar 2021 14:00
Sparta P.
5
0
Tęcza
| 5:0
7 Mar 2021 14:00
Czarni Dziewin
2 2
Wilki Różana
7 Mar 2021 14:00
Czarni
2
2
Wilki
| 2:2
7 Mar 2021 14:00
Nysa Wiadrów
2 3
Rodło Granowice
7 Mar 2021 14:00
Nysa
2
3
Rodło
| 2:3
7 Mar 2021 17:00
Albatros Jaśkowice
4 2
Kaczawa II Bieniowice
7 Mar 2021 17:00
Albatros
4
2
Kaczawa II
| 4:2
7 Mar 2021 14:00
Park Targoszyn
1 0
Unia Miłoradzice
7 Mar 2021 14:00
Park
1
0
Unia
| 1:0
7 Mar 2021 14:00
Błękitni Koskowice
5 0
LZS Lipa
7 Mar 2021 14:00
Błękitni
5
0
LZS Lipa
| 5:0
7 Mar 2021 14:00
Orzeł Mikołajowice
5 2
Zjednoczeni Gościsław
7 Mar 2021 14:00
Orzeł
5
2
Zjednoczeni G.
| 5:2
7 Mar 2021 15:00
Bazalt Piotrowice
5 0
Kuźnia II Jawor
7 Mar 2021 15:00
Bazalt
5
0
Kuźnia II Jawor
| 5:0
Kolejka 17
13 Mar 2021 16:00
Rodło Granowice
1 0
Orzeł Mikołajowice
13 Mar 2021 16:00
Rodło
1
0
Orzeł
| 1:0
14 Mar 2021 11:00
Kuźnia II Jawor
4 2
Albatros Jaśkowice
14 Mar 2021 11:00
Kuźnia II Jawor
4
2
Albatros
| 4:2
14 Mar 2021 14:00
Wilki Różana
3 1
LZS Lipa
14 Mar 2021 14:00
Wilki
3
1
LZS Lipa
| 3:1
13 Mar 2021 15:00
Unia Miłoradzice
13 0
Nysa Wiadrów
13 Mar 2021 15:00
Unia
13
0
Nysa
| 13:0
13 Mar 2021 15:00
Bazalt Piotrowice
1 0
Błękitni Koskowice
13 Mar 2021 15:00
Bazalt
1
0
Błękitni
| 1:0
14 Mar 2021 14:00
Kaczawa II Bieniowice
4 1
Park Targoszyn
14 Mar 2021 14:00
Kaczawa II
4
1
Park
| 4:1
14 Mar 2021 14:00
Tęcza Kwietno
0 9
Czarni Dziewin
14 Mar 2021 14:00
Tęcza
0
9
Czarni
| 0:9
14 Mar 2021 14:00
Zjednoczeni Gościsław
2 6
Sparta Parszowice
14 Mar 2021 14:00
Zjednoczeni G.
2
6
Sparta P.
| 2:6
Kolejka 18
21 Mar 2021 14:00
LZS Lipa
- -
Tęcza Kwietno
21 Mar 2021 14:00
LZS Lipa
-
-
Tęcza
20 Mar 2021 15:00
Nysa Wiadrów
- -
Kaczawa II Bieniowice
20 Mar 2021 15:00
Nysa
-
-
Kaczawa II
21 Mar 2021 11:00
Albatros Jaśkowice
- -
Bazalt Piotrowice
21 Mar 2021 11:00
Albatros
-
-
Bazalt
20 Mar 2021 15:00
Park Targoszyn
- -
Kuźnia II Jawor
20 Mar 2021 15:00
Park
-
-
Kuźnia II Jawor
11 Kwi 2021 14:00
Sparta Parszowice
- -
Rodło Granowice
11 Kwi 2021 14:00
Sparta P.
-
-
Rodło
21 Mar 2021 11:00
Błękitni Koskowice
- -
Wilki Różana
21 Mar 2021 11:00
Błękitni
-
-
Wilki
21 Mar 2021 14:00
Orzeł Mikołajowice
- -
Unia Miłoradzice
21 Mar 2021 14:00
Orzeł
-
-
Unia
11 Kwi 2021 14:00
Czarni Dziewin
- -
Zjednoczeni Gościsław
11 Kwi 2021 14:00
Czarni
-
-
Zjednoczeni G.
Kolejka 19
28 Mar 2021 14:00
Albatros Jaśkowice
- -
Błękitni Koskowice
28 Mar 2021 14:00
Albatros
-
-
Błękitni
18 Kwi 2021 14:00
Rodło Granowice
- -
Czarni Dziewin
18 Kwi 2021 14:00
Rodło
-
-
Czarni
28 Mar 2021 14:00
Kuźnia II Jawor
- -
Nysa Wiadrów
28 Mar 2021 14:00
Kuźnia II Jawor
-
-
Nysa
18 Kwi 2021 14:00
Unia Miłoradzice
- -
Sparta Parszowice
18 Kwi 2021 14:00
Unia
-
-
Sparta P.
28 Mar 2021 14:00
Bazalt Piotrowice
- -
Park Targoszyn
28 Mar 2021 14:00
Bazalt
-
-
Park
28 Mar 2021 14:00
Kaczawa II Bieniowice
- -
Orzeł Mikołajowice
28 Mar 2021 14:00
Kaczawa II
-
-
Orzeł
28 Mar 2021 14:00
Tęcza Kwietno
- -
Wilki Różana
28 Mar 2021 14:00
Tęcza
-
-
Wilki
28 Mar 2021 14:00
Zjednoczeni Gościsław
- -
LZS Lipa
28 Mar 2021 14:00
Zjednoczeni G.
-
-
LZS Lipa
Kolejka 20
11 Kwi 2021 14:00
LZS Lipa
- -
Rodło Granowice
11 Kwi 2021 14:00
LZS Lipa
-
-
Rodło
11 Kwi 2021 14:00
Nysa Wiadrów
- -
Bazalt Piotrowice
11 Kwi 2021 14:00
Nysa
-
-
Bazalt
11 Kwi 2021 14:00
Park Targoszyn
- -
Albatros Jaśkowice
11 Kwi 2021 14:00
Park
-
-
Albatros
11 Kwi 2021 14:00
Sparta Parszowice
- -
Kaczawa II Bieniowice
11 Kwi 2021 14:00
Sparta P.
-
-
Kaczawa II
11 Kwi 2021 14:00
Czarni Dziewin
- -
Unia Miłoradzice
11 Kwi 2021 14:00
Czarni
-
-
Unia
11 Kwi 2021 14:00
Wilki Różana
- -
Zjednoczeni Gościsław
11 Kwi 2021 14:00
Wilki
-
-
Zjednoczeni G.
11 Kwi 2021 14:00
Błękitni Koskowice
- -
Tęcza Kwietno
11 Kwi 2021 14:00
Błękitni
-
-
Tęcza
11 Kwi 2021 14:00
Orzeł Mikołajowice
- -
Kuźnia II Jawor
11 Kwi 2021 14:00
Orzeł
-
-
Kuźnia II Jawor
Kolejka 21
18 Kwi 2021 14:00
Albatros Jaśkowice
- -
Nysa Wiadrów
18 Kwi 2021 14:00
Albatros
-
-
Nysa
18 Kwi 2021 14:00
Park Targoszyn
- -
Błękitni Koskowice
18 Kwi 2021 14:00
Park
-
-
Błękitni
18 Kwi 2021 14:00
Rodło Granowice
- -
Wilki Różana
18 Kwi 2021 14:00
Rodło
-
-
Wilki
18 Kwi 2021 14:00
Kuźnia II Jawor
- -
Sparta Parszowice
18 Kwi 2021 14:00
Kuźnia II Jawor
-
-
Sparta P.
18 Kwi 2021 14:00
Unia Miłoradzice
- -
LZS Lipa
18 Kwi 2021 14:00
Unia
-
-
LZS Lipa
18 Kwi 2021 14:00
Bazalt Piotrowice
- -
Orzeł Mikołajowice
18 Kwi 2021 14:00
Bazalt
-
-
Orzeł
18 Kwi 2021 14:00
Kaczawa II Bieniowice
- -
Czarni Dziewin
18 Kwi 2021 14:00
Kaczawa II
-
-
Czarni
18 Kwi 2021 14:00
Zjednoczeni Gościsław
- -
Tęcza Kwietno
18 Kwi 2021 14:00
Zjednoczeni G.
-
-
Tęcza
Kolejka 22
25 Kwi 2021 14:00
Nysa Wiadrów
- -
Park Targoszyn
25 Kwi 2021 14:00
Nysa
-
-
Park
25 Kwi 2021 14:00
Sparta Parszowice
- -
Bazalt Piotrowice
25 Kwi 2021 14:00
Sparta P.
-
-
Bazalt
25 Kwi 2021 12:00
Czarni Dziewin
- -
Kuźnia II Jawor
25 Kwi 2021 12:00
Czarni
-
-
Kuźnia II Jawor
25 Kwi 2021 14:00
Wilki Różana
- -
Orzeł Mikołajowice
25 Kwi 2021 14:00
Wilki
-
-
Orzeł
1 Mar 2021 12:00
Błękitni Koskowice
- -
Zjednoczeni Gościsław
1 Mar 2021 12:00
Błękitni
-
-
Zjednoczeni G.
25 Kwi 2021 14:00
Orzeł Mikołajowice
- -
Albatros Jaśkowice
25 Kwi 2021 14:00
Orzeł
-
-
Albatros
25 Kwi 2021 14:00
Kaczawa II Bieniowice
- -
LZS Lipa
25 Kwi 2021 14:00
Kaczawa II
-
-
LZS Lipa
25 Kwi 2021 14:00
Tęcza Kwietno
- -
Rodło Granowice
25 Kwi 2021 14:00
Tęcza
-
-
Rodło
Kolejka 23
1 Maj 2021 14:00
Nysa Wiadrów
- -
Błękitni Koskowice
1 Maj 2021 14:00
Nysa
-
-
Błękitni
1 Maj 2021 14:00
Albatros Jaśkowice
- -
Sparta Parszowice
1 Maj 2021 14:00
Albatros
-
-
Sparta P.
1 Maj 2021 14:00
Park Targoszyn
- -
Orzeł Mikołajowice
1 Maj 2021 14:00
Park
-
-
Orzeł
1 Maj 2021 14:00
Rodło Granowice
- -
Zjednoczeni Gościsław
1 Maj 2021 14:00
Rodło
-
-
Zjednoczeni G.
1 Maj 2021 14:00
Kaczawa II Bieniowice
- -
Wilki Różana
1 Maj 2021 14:00
Kaczawa II
-
-
Wilki
1 Maj 2021 14:00
Unia Miłoradzice
- -
Tęcza Kwietno
1 Maj 2021 14:00
Unia
-
-
Tęcza
1 Maj 2021 14:00
Bazalt Piotrowice
- -
Czarni Dziewin
1 Maj 2021 14:00
Bazalt
-
-
Czarni
1 Maj 2021 11:00
Kuźnia II Jawor
- -
LZS Lipa
1 Maj 2021 11:00
Kuźnia II Jawor
-
-
LZS Lipa
Kolejka 24
9 Maj 2021 14:00
LZS Lipa
- -
Bazalt Piotrowice
9 Maj 2021 14:00
LZS Lipa
-
-
Bazalt
9 Maj 2021 14:00
Sparta Parszowice
- -
Park Targoszyn
9 Maj 2021 14:00
Sparta P.
-
-
Park
9 Maj 2021 14:00
Czarni Dziewin
- -
Albatros Jaśkowice
9 Maj 2021 14:00
Czarni
-
-
Albatros
9 Maj 2021 14:00
Wilki Różana
- -
Kuźnia II Jawor
9 Maj 2021 14:00
Wilki
-
-
Kuźnia II Jawor
9 Maj 2021 14:00
Błękitni Koskowice
- -
Rodło Granowice
9 Maj 2021 14:00
Błękitni
-
-
Rodło
9 Maj 2021 14:00
Orzeł Mikołajowice
- -
Nysa Wiadrów
9 Maj 2021 14:00
Orzeł
-
-
Nysa
9 Maj 2021 14:00
Tęcza Kwietno
- -
Kaczawa II Bieniowice
9 Maj 2021 14:00
Tęcza
-
-
Kaczawa II
9 Maj 2021 14:00
Zjednoczeni Gościsław
- -
Unia Miłoradzice
9 Maj 2021 14:00
Zjednoczeni G.
-
-
Unia