Udostępnij

4 Liga Koleje Dolnośląskie gr. Zachodnia – sezon 2020/21

Sezon 2020/21

Tabela 4 liga Koleje Dolnośląskie - gr. Zachodnia

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
Z
Z
R
Z
33
25
5
3
92
20
72
80
2
P
R
Z
Z
Z
33
23
6
4
89
18
71
75
3
Z
Z
Z
Z
Z
33
19
6
8
104
55
49
63
4
Z
Z
P
P
R
33
19
5
9
84
52
32
62
5
R
P
Z
P
Z
33
16
4
13
68
58
10
52
6
P
P
Z
Z
R
33
15
7
11
72
65
7
52
7
P
P
Z
Z
P
33
14
8
11
58
49
9
50
8
R
Z
Z
R
Z
33
14
6
13
69
66
3
48
9
Z
R
Z
R
P
33
13
8
12
56
50
6
47
10
Z
P
P
P
R
34
15
2
17
52
73
-21
47
11
Z
Z
R
Z
Z
33
13
7
13
76
63
13
46
12
Z
Z
Z
P
Z
33
11
11
11
65
62
3
44
13
P
P
Z
Z
R
33
12
8
13
45
44
1
44
14
R
R
P
P
Z
33
12
5
16
41
61
-20
41
15
Z
P
P
P
P
33
10
7
16
42
69
-27
37
16
P
R
P
P
P
34
8
10
16
46
68
-22
34
17
P
R
R
R
P
33
7
9
17
48
73
-25
30
18
P
P
P
P
P
34
6
1
27
36
129
-93
19
19
P
P
P
P
P
33
4
3
26
36
104
-68
15

Terminarz 2020/21

Jesień 2020

Kolejka 1
Stadion Miejski w Ścinawie 1 Sie 2020 17:00
Odra-Total Ścinawa
1 1
Konfeks Legnica
r
1 Sie 2020 17:00
Stadion Miejski w Ścinawie
Odra-Total
1
1
Konfeks
r
| 1:1
1 Sie 2020 17:00
Orla Wąsosz
0 2
Jaworzanka 1946 Jawor
1 Sie 2020 17:00
Orla
0
2
Jaworzanka 1946
1 Sie 2020 15:00
Chrobry II Głogów
4 0
Leśnik Osiecznica
1 Sie 2020 15:00
Chrobry
4
0
Leśnik
1 Sie 2020 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
2 2
Włókniarz Leśna
1 Sie 2020 17:00
Karkonosze
2
2
Włókniarz
1 Sie 2020 17:00
Sparta Grębocice
1 3
Mewa Kunice
1 Sie 2020 17:00
Sparta G.
1
3
Mewa
1 Sie 2020 17:00
Górnik Złotoryja
3 0
Stal Chocianów
1 Sie 2020 17:00
Górnik
3
0
Stal
1 Sie 2020 18:00
Sparta Rudna
1 1
Prochowiczanka Prochowice
1 Sie 2020 18:00
Sparta R.
1
1
Prochowiczanka
2 Sie 2020 17:00
Orkan Szczedrzykowice
2 2
Gryf Gryfów Śląski
2 Sie 2020 17:00
Orkan
2
2
Gryf
2 Sie 2020 17:00
KS Legnickie Pole
2 1
Lotnik Jeżów Sudecki
2 Sie 2020 17:00
Leg-Pol
2
1
Lotnik
Kolejka 2
5 Sie 2020 18:00
Włókniarz Leśna
0 0
Chrobry II Głogów
5 Sie 2020 18:00
Włókniarz
0
0
Chrobry
| 0:0
8 Sie 2020 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki
2 1
Jaworzanka 1946 Jawor
8 Sie 2020 17:00
Lotnik
2
1
Jaworzanka 1946
| 2:1
8 Sie 2020 17:00
Gryf Gryfów Śląski
2 2
KS Legnickie Pole
8 Sie 2020 17:00
Gryf
2
2
Leg-Pol
| 2:2
8 Sie 2020 17:00
Stal Chocianów
1 0
Orkan Szczedrzykowice
8 Sie 2020 17:00
Stal
1
0
Orkan
| 1:0
8 Sie 2020 17:00
Prochowiczanka Prochowice
2 1
Górnik Złotoryja
8 Sie 2020 17:00
Prochowiczanka
2
1
Górnik
| 2:1
8 Sie 2020 15:00
Mewa Kunice
1 4
Sparta Rudna
8 Sie 2020 15:00
Mewa
1
4
Sparta R.
| 1:4
8 Sie 2020 17:00
Konfeks Legnica
1 1
Sparta Grębocice
8 Sie 2020 17:00
Konfeks
1
1
Sparta G.
| 1:1
9 Sie 2020 14:00
Apis Jędrzychowice
0 2
Karkonosze Jelenia Góra
9 Sie 2020 14:00
Apis
0
2
Karkonosze
| 0:2
9 Sie 2020 15:00
Leśnik Osiecznica
3 3
Odra-Total Ścinawa
r
9 Sie 2020 15:00
Leśnik
3
3
Odra-Total
r
| 3:3
Kolejka 3
12 Sie 2020 17:00
Orla Wąsosz
1 1
Lotnik Jeżów Sudecki
12 Sie 2020 17:00
Orla
1
1
Lotnik
| 1:1
12 Sie 2020 17:00
Chrobry II Głogów
3 0
Apis Jędrzychowice
12 Sie 2020 17:00
Chrobry
3
0
Apis
| 3:0
12 Sie 2020 17:00
Sparta Grębocice
2 4
Leśnik Osiecznica
12 Sie 2020 17:00
Sparta G.
2
4
Leśnik
| 2:4
12 Sie 2020 17:00
Sparta Rudna
3 2
Konfeks Legnica
12 Sie 2020 17:00
Sparta R.
3
2
Konfeks
| 3:2
12 Sie 2020 17:00
Górnik Złotoryja
1 1
Mewa Kunice
12 Sie 2020 17:00
Górnik
1
1
Mewa
| 1:1
12 Sie 2020 17:00
KS Legnickie Pole
2 5
Stal Chocianów
12 Sie 2020 17:00
Leg-Pol
2
5
Stal
| 2:5
12 Sie 2020 17:00
Jaworzanka 1946 Jawor
1 4
Gryf Gryfów Śląski
12 Sie 2020 17:00
Jaworzanka 1946
1
4
Gryf
| 1:4
12 Sie 2020 17:00
Orkan Szczedrzykowice
1 0
Prochowiczanka Prochowice
12 Sie 2020 17:00
Orkan
1
0
Prochowiczanka
| 1:0
Stadion Miejski w Ścinawie 12 Sie 2020 17:00
Odra-Total Ścinawa
5 0
Włókniarz Leśna
z
12 Sie 2020 17:00
Stadion Miejski w Ścinawie
Odra-Total
5
0
Włókniarz
z
| 5:0
Kolejka 4
15 Sie 2020 17:00
Apis Jędrzychowice
1 2
Odra-Total Ścinawa
z
15 Sie 2020 17:00
Apis
1
2
Odra-Total
z
| 1:2
15 Sie 2020 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
2 1
Chrobry II Głogów
15 Sie 2020 17:00
Karkonosze
2
1
Chrobry
| 2:1
15 Sie 2020 17:00
Gryf Gryfów Śląski
0 1
Orla Wąsosz
15 Sie 2020 17:00
Gryf
0
1
Orla
| 0:1
15 Sie 2020 15:00
Mewa Kunice
0 1
Orkan Szczedrzykowice
15 Sie 2020 15:00
Mewa
0
1
Orkan
| 0:1
15 Sie 2020 17:00
Włókniarz Leśna
0 0
Sparta Grębocice
15 Sie 2020 17:00
Włókniarz
0
0
Sparta G.
| 0:0
15 Sie 2020 17:00
Leśnik Osiecznica
4 2
Sparta Rudna
15 Sie 2020 17:00
Leśnik
4
2
Sparta R.
| 4:2
16 Sie 2020 17:00
Stal Chocianów
2 0
Jaworzanka 1946 Jawor
16 Sie 2020 17:00
Stal
2
0
Jaworzanka 1946
| 2:0
2 wrz. 2020 17:00
Konfeks Legnica
1 1
Górnik Złotoryja
2 wrz. 2020 17:00
Konfeks
1
1
Górnik
| 1:1
Kolejka 5
23 Sie 2020 11:00
Orla Wąsosz
0 2
Stal Chocianów
23 Sie 2020 11:00
Orla
0
2
Stal
| 0:2
22 Sie 2020 17:00
Sparta Grębocice
3 5
Apis Jędrzychowice
22 Sie 2020 17:00
Sparta G.
3
5
Apis
| 3:5
22 Sie 2020 18:00
Sparta Rudna
5 0
Włókniarz Leśna
22 Sie 2020 18:00
Sparta R.
5
0
Włókniarz
| 5:0
22 Sie 2020 18:00
Górnik Złotoryja
2 2
Leśnik Osiecznica
22 Sie 2020 18:00
Górnik
2
2
Leśnik
| 2:2
23 Sie 2020 17:00
Odra-Total Ścinawa
0 1
Karkonosze Jelenia Góra
p
23 Sie 2020 17:00
Odra-Total
0
1
Karkonosze
p
| 0:1
23 Sie 2020 16:00
Orkan Szczedrzykowice
1 0
Konfeks Legnica
23 Sie 2020 16:00
Orkan
1
0
Konfeks
| 1:0
22 Sie 2020 15:00
KS Legnickie Pole
4 6
Mewa Kunice
22 Sie 2020 15:00
Leg-Pol
4
6
Mewa
| 4:6
23 Sie 2020 11:00
Jaworzanka 1946 Jawor
2 1
Prochowiczanka Prochowice
23 Sie 2020 11:00
Jaworzanka 1946
2
1
Prochowiczanka
| 2:1
22 Sie 2020 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki
0 2
Gryf Gryfów Śląski
22 Sie 2020 17:00
Lotnik
0
2
Gryf
| 0:2
Kolejka 6
30 Sie 2020 17:00
Stal Chocianów
7 1
Lotnik Jeżów Sudecki
30 Sie 2020 17:00
Stal
7
1
Lotnik
| 7:1
29 Sie 2020 17:00
Leśnik Osiecznica
1 0
Orkan Szczedrzykowice
29 Sie 2020 17:00
Leśnik
1
0
Orkan
| 1:0
29 Sie 2020 17:00
Prochowiczanka Prochowice
0 2
Orla Wąsosz
29 Sie 2020 17:00
Prochowiczanka
0
2
Orla
| 0:2
29 Sie 2020 17:00
Włókniarz Leśna
2 1
Górnik Złotoryja
29 Sie 2020 17:00
Włókniarz
2
1
Górnik
| 2:1
29 Sie 2020 17:00
Apis Jędrzychowice
0 0
Sparta Rudna
29 Sie 2020 17:00
Apis
0
0
Sparta R.
| 0:0
29 Sie 2020 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
5 2
Sparta Grębocice
29 Sie 2020 17:00
Karkonosze
5
2
Sparta G.
| 5:2
29 Sie 2020 15:00
Mewa Kunice
3 4
Jaworzanka 1946 Jawor
29 Sie 2020 15:00
Mewa
3
4
Jaworzanka 1946
| 3:4
29 Sie 2020 15:00
Konfeks Legnica
4 1
KS Legnickie Pole
29 Sie 2020 15:00
Konfeks
4
1
Leg-Pol
| 4:1
30 Sie 2020 11:00
Chrobry II Głogów
6 1
Odra-Total Ścinawa
p
30 Sie 2020 11:00
Chrobry
6
1
Odra-Total
p
| 6:1
Kolejka 7
5 wrz. 2020 11:00
Jaworzanka 1946 Jawor
0 3
Konfeks Legnica
5 wrz. 2020 11:00
Jaworzanka 1946
0
3
Konfeks
| 0:3
5 wrz. 2020 15:00
Orla Wąsosz
1 1
Mewa Kunice
5 wrz. 2020 15:00
Orla
1
1
Mewa
| 1:1
6 wrz. 2020 14:00
Sparta Rudna
0 2
Karkonosze Jelenia Góra
6 wrz. 2020 14:00
Sparta R.
0
2
Karkonosze
| 0:2
6 wrz. 2020 16:00
Orkan Szczedrzykowice
1 0
Włókniarz Leśna
6 wrz. 2020 16:00
Orkan
1
0
Włókniarz
| 1:0
5 wrz. 2020 16:00
Sparta Grębocice
0 1
Chrobry II Głogów
5 wrz. 2020 16:00
Sparta G.
0
1
Chrobry
| 0:1
5 wrz. 2020 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki
1 6
Prochowiczanka Prochowice
5 wrz. 2020 16:00
Lotnik
1
6
Prochowiczanka
| 1:6
5 wrz. 2020 16:00
Gryf Gryfów Śląski
3 1
Stal Chocianów
5 wrz. 2020 16:00
Gryf
3
1
Stal
| 3:1
5 wrz. 2020 16:00
KS Legnickie Pole
0 4
Leśnik Osiecznica
5 wrz. 2020 16:00
Leg-Pol
0
4
Leśnik
| 0:4
5 wrz. 2020 15:00
Górnik Złotoryja
0 4
Apis Jędrzychowice
5 wrz. 2020 15:00
Górnik
0
4
Apis
| 0:4
Kolejka 8
12 wrz. 2020 17:00
Konfeks Legnica
2 1
Orla Wąsosz
12 wrz. 2020 17:00
Konfeks
2
1
Orla
| 2:1
13 wrz. 2020 16:00
Odra-Total Ścinawa
7 1
Sparta Grębocice
z
13 wrz. 2020 16:00
Odra-Total
7
1
Sparta G.
z
| 7:1
12 wrz. 2020 15:00
Mewa Kunice
2 1
Lotnik Jeżów Sudecki
12 wrz. 2020 15:00
Mewa
2
1
Lotnik
| 2:1
12 wrz. 2020 15:00
Chrobry II Głogów
2 1
Sparta Rudna
12 wrz. 2020 15:00
Chrobry
2
1
Sparta R.
| 2:1
12 wrz. 2020 16:00
Prochowiczanka Prochowice
2 1
Gryf Gryfów Śląski
12 wrz. 2020 16:00
Prochowiczanka
2
1
Gryf
| 2:1
12 wrz. 2020 16:00
Leśnik Osiecznica
1 2
Jaworzanka 1946 Jawor
12 wrz. 2020 16:00
Leśnik
1
2
Jaworzanka 1946
| 1:2
12 wrz. 2020 16:00
Karkonosze Jelenia Góra
4 0
Górnik Złotoryja
12 wrz. 2020 16:00
Karkonosze
4
0
Górnik
| 4:0
12 wrz. 2020 16:00
Apis Jędrzychowice
6 0
Orkan Szczedrzykowice
12 wrz. 2020 16:00
Apis
6
0
Orkan
| 6:0
12 wrz. 2020 17:00
Włókniarz Leśna
3 1
KS Legnickie Pole
12 wrz. 2020 17:00
Włókniarz
3
1
Leg-Pol
| 3:1
Kolejka 9
Stadion Miejski Rudna 20 wrz. 2020 14:00
Sparta Rudna
0 2
Odra-Total Ścinawa
z
20 wrz. 2020 14:00
Stadion Miejski Rudna
Sparta R.
0
2
Odra-Total
z
| 0:2
Stadion Miejski Jelenia Góra 18 wrz. 2020 19:00
Orkan Szczedrzykowice
2 5
Karkonosze Jelenia Góra
18 wrz. 2020 19:00
Stadion Miejski Jelenia Góra
Orkan
2
5
Karkonosze
| 2:5
19 wrz. 2020 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki
1 3
Konfeks Legnica
19 wrz. 2020 16:00
Lotnik
1
3
Konfeks
| 1:3
19 wrz. 2020 16:00
Orla Wąsosz
1 2
Leśnik Osiecznica
19 wrz. 2020 16:00
Orla
1
2
Leśnik
| 1:2
19 wrz. 2020 16:00
Jaworzanka 1946 Jawor
1 0
Włókniarz Leśna
19 wrz. 2020 16:00
Jaworzanka 1946
1
0
Włókniarz
| 1:0
19 wrz. 2020 16:00
Gryf Gryfów Śląski
4 1
Mewa Kunice
19 wrz. 2020 16:00
Gryf
4
1
Mewa
| 4:1
19 wrz. 2020 16:00
KS Legnickie Pole
0 3
Apis Jędrzychowice
19 wrz. 2020 16:00
Leg-Pol
0
3
Apis
| 0:3
19 wrz. 2020 16:00
Górnik Złotoryja
1 0
Chrobry II Głogów
19 wrz. 2020 16:00
Górnik
1
0
Chrobry
| 1:0
20 wrz. 2020 16:00
Stal Chocianów
0 2
Prochowiczanka Prochowice
20 wrz. 2020 16:00
Stal
0
2
Prochowiczanka
| 0:2
Kolejka 10
26 wrz. 2020 15:00
Konfeks Legnica
0 0
Gryf Gryfów Śląski
26 wrz. 2020 15:00
Konfeks
0
0
Gryf
| 0:0
28 Paź 2020 18:00
Chrobry II Głogów
4 1
Orkan Szczedrzykowice
28 Paź 2020 18:00
Chrobry
4
1
Orkan
26 wrz. 2020 16:00
Sparta Grębocice
1 0
Sparta Rudna
26 wrz. 2020 16:00
Sparta G.
1
0
Sparta R.
| 1:0
26 wrz. 2020 16:00
Włókniarz Leśna
1 1
Orla Wąsosz
26 wrz. 2020 16:00
Włókniarz
1
1
Orla
| 1:1
26 wrz. 2020 16:00
Karkonosze Jelenia Góra
0 1
KS Legnickie Pole
26 wrz. 2020 16:00
Karkonosze
0
1
Leg-Pol
| 0:1
26 wrz. 2020 16:00
Apis Jędrzychowice
7 1
Jaworzanka 1946 Jawor
26 wrz. 2020 16:00
Apis
7
1
Jaworzanka 1946
| 7:1
26 wrz. 2020 16:00
Leśnik Osiecznica
2 2
Lotnik Jeżów Sudecki
26 wrz. 2020 16:00
Leśnik
2
2
Lotnik
| 2:2
27 wrz. 2020 16:00
Odra-Total Ścinawa
0 1
Górnik Złotoryja
p
27 wrz. 2020 16:00
Odra-Total
0
1
Górnik
p
| 0:1
26 wrz. 2020 15:00
Mewa Kunice
2 1
Stal Chocianów
26 wrz. 2020 15:00
Mewa
2
1
Stal
| 2:1
Kolejka 11
3 Paź 2020 15:00
KS Legnickie Pole
1 4
Chrobry II Głogów
3 Paź 2020 15:00
Leg-Pol
1
4
Chrobry
| 1:4
3 Paź 2020 15:00
Prochowiczanka Prochowice
1 1
Mewa Kunice
3 Paź 2020 15:00
Prochowiczanka
1
1
Mewa
| 1:1
3 Paź 2020 15:00
Górnik Złotoryja
3 0
Sparta Grębocice
3 Paź 2020 15:00
Górnik
3
0
Sparta G.
| 3:0
3 Paź 2020 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki
0 3
Włókniarz Leśna
3 Paź 2020 15:00
Lotnik
0
3
Włókniarz
| 0:3
3 Paź 2020 15:00
Orla Wąsosz
0 0
Apis Jędrzychowice
3 Paź 2020 15:00
Orla
0
0
Apis
| 0:0
3 Paź 2020 15:00
Jaworzanka 1946 Jawor
0 4
Karkonosze Jelenia Góra
3 Paź 2020 15:00
Jaworzanka 1946
0
4
Karkonosze
| 0:4
3 Paź 2020 15:00
Gryf Gryfów Śląski
3 0
Leśnik Osiecznica
3 Paź 2020 15:00
Gryf
3
0
Leśnik
| 3:0
3 Paź 2020 15:00
Stal Chocianów
4 1
Konfeks Legnica
3 Paź 2020 15:00
Stal
4
1
Konfeks
| 4:1
4 Paź 2020 15:00
Orkan Szczedrzykowice
3 0
Odra-Total Ścinawa
p
4 Paź 2020 15:00
Orkan
3
0
Odra-Total
p
| 3:0
Kolejka 12
10 Paź 2020 15:00
Apis Jędrzychowice
9 0
Lotnik Jeżów Sudecki
10 Paź 2020 15:00
Apis
9
0
Lotnik
| 9:0
10 Paź 2020 15:00
Włókniarz Leśna
1 1
Gryf Gryfów Śląski
10 Paź 2020 15:00
Włókniarz
1
1
Gryf
| 1:1
10 Paź 2020 15:00
Leśnik Osiecznica
5 0
Stal Chocianów
10 Paź 2020 15:00
Leśnik
5
0
Stal
| 5:0
10 Paź 2020 15:00
Sparta Grębocice
1 2
Orkan Szczedrzykowice
10 Paź 2020 15:00
Sparta G.
1
2
Orkan
| 1:2
10 Paź 2020 15:00
Konfeks Legnica
1 1
Prochowiczanka Prochowice
10 Paź 2020 15:00
Konfeks
1
1
Prochowiczanka
| 1:1
10 Paź 2020 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
5 0
Orla Wąsosz
10 Paź 2020 17:00
Karkonosze
5
0
Orla
| 5:0
11 Paź 2020 11:00
Chrobry II Głogów
6 1
Jaworzanka 1946 Jawor
11 Paź 2020 11:00
Chrobry
6
1
Jaworzanka 1946
| 6:1
10 Paź 2020 16:00
Sparta Rudna
2 2
Górnik Złotoryja
10 Paź 2020 16:00
Sparta R.
2
2
Górnik
| 2:2
Stadion Miejski w Ścinawie 11 Paź 2020 15:00
Odra-Total Ścinawa
9 1
KS Legnickie Pole
z
11 Paź 2020 15:00
Stadion Miejski w Ścinawie
Odra-Total
9
1
Leg-Pol
z
| 9:1
Kolejka 13
18 Paź 2020 15:00
Orkan Szczedrzykowice
2 4
Sparta Rudna
18 Paź 2020 15:00
Orkan
2
4
Sparta R.
| 2:4
17 Paź 2020 15:00
KS Legnickie Pole
3 5
Sparta Grębocice
17 Paź 2020 15:00
Leg-Pol
3
5
Sparta G.
| 3:5
17 Paź 2020 13:00
Orla Wąsosz
0 4
Chrobry II Głogów
17 Paź 2020 13:00
Orla
0
4
Chrobry
| 0:4
17 Paź 2020 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki
1 4
Karkonosze Jelenia Góra
17 Paź 2020 15:00
Lotnik
1
4
Karkonosze
| 1:4
17 Paź 2020 15:00
Gryf Gryfów Śląski
0 0
Apis Jędrzychowice
17 Paź 2020 15:00
Gryf
0
0
Apis
| 0:0
17 Paź 2020 15:00
Stal Chocianów
5 1
Włókniarz Leśna
17 Paź 2020 15:00
Stal
5
1
Włókniarz
| 5:1
17 Paź 2020 15:00
Prochowiczanka Prochowice
1 0
Leśnik Osiecznica
17 Paź 2020 15:00
Prochowiczanka
1
0
Leśnik
| 1:0
17 Paź 2020 15:00
Mewa Kunice
3 3
Konfeks Legnica
17 Paź 2020 15:00
Mewa
3
3
Konfeks
| 3:3
28 Paź 2020 16:30
Jaworzanka 1946 Jawor
2 3
Odra-Total Ścinawa
z
28 Paź 2020 16:30
Jaworzanka 1946
2
3
Odra-Total
z
| 2:3
Kolejka 14
25 Paź 2020 15:00
Odra-Total Ścinawa
3 3
Orla Wąsosz
r
25 Paź 2020 15:00
Odra-Total
3
3
Orla
r
| 3:3
24 Paź 2020 15:00
Górnik Złotoryja
2 3
Orkan Szczedrzykowice
24 Paź 2020 15:00
Górnik
2
3
Orkan
| 2:3
24 Paź 2020 15:00
Leśnik Osiecznica
2 4
Mewa Kunice
24 Paź 2020 15:00
Leśnik
2
4
Mewa
24 Paź 2020 15:00
Sparta Grębocice
5 1
Jaworzanka 1946 Jawor
24 Paź 2020 15:00
Sparta G.
5
1
Jaworzanka 1946
| 5:1
24 Paź 2020 15:00
Włókniarz Leśna
0 4
Prochowiczanka Prochowice
24 Paź 2020 15:00
Włókniarz
0
4
Prochowiczanka
| 0:4
24 Paź 2020 16:00
Sparta Rudna
13 2
KS Legnickie Pole
24 Paź 2020 16:00
Sparta R.
13
2
Leg-Pol
| 13:2
4 Lis 2020 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
1 0
Gryf Gryfów Śląski
4 Lis 2020 17:00
Karkonosze
1
0
Gryf
| 1:0
24 Paź 2020 17:00
Chrobry II Głogów
2 1
Lotnik Jeżów Sudecki
24 Paź 2020 17:00
Chrobry
2
1
Lotnik
| 2:1
25 Paź 2020 15:00
Apis Jędrzychowice
2 1
Stal Chocianów
25 Paź 2020 15:00
Apis
2
1
Stal
| 2:1
Kolejka 15
31 Paź 2020 14:00
KS Legnickie Pole
2 1
Górnik Złotoryja
31 Paź 2020 14:00
Leg-Pol
2
1
Górnik
| 2:1
31 Paź 2020 14:00
Jaworzanka 1946 Jawor
4 5
Sparta Rudna
31 Paź 2020 14:00
Jaworzanka 1946
4
5
Sparta R.
| 4:5
31 Paź 2020 14:00
Orla Wąsosz
0 2
Sparta Grębocice
31 Paź 2020 14:00
Orla
0
2
Sparta G.
| 0:2
31 Paź 2020 14:00
Stal Chocianów
0 0
Karkonosze Jelenia Góra
31 Paź 2020 14:00
Stal
0
0
Karkonosze
| 0:0
31 Paź 2020 14:00
Prochowiczanka Prochowice
0 0
Apis Jędrzychowice
31 Paź 2020 14:00
Prochowiczanka
0
0
Apis
| 0:0
31 Paź 2020 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki
0 3
Odra-Total Ścinawa
z
31 Paź 2020 14:00
Lotnik
0
3
Odra-Total
z
| 0:3
31 Paź 2020 14:00
Mewa Kunice
3 2
Włókniarz Leśna
31 Paź 2020 14:00
Mewa
3
2
Włókniarz
| 3:2
31 Paź 2020 14:00
Konfeks Legnica
1 4
Leśnik Osiecznica
31 Paź 2020 14:00
Konfeks
1
4
Leśnik
| 1:4
18 Lis 2020 18:00
Gryf Gryfów Śląski
0 3
Chrobry II Głogów
18 Lis 2020 18:00
Gryf
0
3
Chrobry
| w Głogowie
Kolejka 16
8 Lis 2020 13:30
Odra-Total Ścinawa
1 3
Gryf Gryfów Śląski
p
8 Lis 2020 13:30
Odra-Total
1
3
Gryf
p
| 1:3
8 Lis 2020 11:00
Sparta Rudna
3 1
Orla Wąsosz
8 Lis 2020 11:00
Sparta R.
3
1
Orla
| 3:1
7 Lis 2020 15:00
Karkonosze Jelenia Góra
2 2
Prochowiczanka Prochowice
7 Lis 2020 15:00
Karkonosze
2
2
Prochowiczanka
| 2:2
7 Lis 2020 13:30
Włókniarz Leśna
5 1
Konfeks Legnica
7 Lis 2020 13:30
Włókniarz
5
1
Konfeks
| 5:1
7 Lis 2020 13:30
Apis Jędrzychowice
2 0
Mewa Kunice
7 Lis 2020 13:30
Apis
2
0
Mewa
| 2:0
7 Lis 2020 13:30
Sparta Grębocice
3 1
Lotnik Jeżów Sudecki
7 Lis 2020 13:30
Sparta G.
3
1
Lotnik
| 3:1
7 Lis 2020 13:30
Orkan Szczedrzykowice
2 1
KS Legnickie Pole
7 Lis 2020 13:30
Orkan
2
1
Leg-Pol
| 2:1
7 Lis 2020 13:30
Chrobry II Głogów
3 0
Stal Chocianów
7 Lis 2020 13:30
Chrobry
3
0
Stal
| 3:0
7 Lis 2020 13:30
Górnik Złotoryja
1 1
Jaworzanka 1946 Jawor
7 Lis 2020 13:30
Górnik
1
1
Jaworzanka 1946
| 1:1
Kolejka 17
11 Lis 2020 13:30
Gryf Gryfów Śląski
2 4
Sparta Grębocice
11 Lis 2020 13:30
Gryf
2
4
Sparta G.
| 2:4
11 Lis 2020 13:30
Mewa Kunice
0 4
Karkonosze Jelenia Góra
11 Lis 2020 13:30
Mewa
0
4
Karkonosze
| 0:4
11 Lis 2020 13:30
Prochowiczanka Prochowice
0 2
Chrobry II Głogów
11 Lis 2020 13:30
Prochowiczanka
0
2
Chrobry
| 0:2
11 Lis 2020 13:00
Stal Chocianów
4 1
Odra-Total Ścinawa
p
11 Lis 2020 13:00
Stal
4
1
Odra-Total
p
| 4:1
11 Lis 2020 11:00
Jaworzanka 1946 Jawor
4 0
Orkan Szczedrzykowice
11 Lis 2020 11:00
Jaworzanka 1946
4
0
Orkan
| 4:0
11 Lis 2020 13:30
Lotnik Jeżów Sudecki
1 2
Sparta Rudna
11 Lis 2020 13:30
Lotnik
1
2
Sparta R.
| 1:2
11 Lis 2020 13:30
Leśnik Osiecznica
4 2
Włókniarz Leśna
11 Lis 2020 13:30
Leśnik
4
2
Włókniarz
| 4:2
11 Lis 2020 13:30
Orla Wąsosz
0 1
Górnik Złotoryja
11 Lis 2020 13:30
Orla
0
1
Górnik
| 0:1
11 Lis 2020 13:30
Konfeks Legnica
1 3
Apis Jędrzychowice
11 Lis 2020 13:30
Konfeks
1
3
Apis
| 1:3
Kolejka 18
14 Lis 2020 13:30
Górnik Złotoryja
3 1
Lotnik Jeżów Sudecki
14 Lis 2020 13:30
Górnik
3
1
Lotnik
| 3:1
14 Lis 2020 13:30
Sparta Grębocice
1 1
Stal Chocianów
14 Lis 2020 13:30
Sparta G.
1
1
Stal
| 1:1
14 Lis 2020 13:30
Apis Jędrzychowice
1 0
Leśnik Osiecznica
14 Lis 2020 13:30
Apis
1
0
Leśnik
| 1:0
14 Lis 2020 13:30
Sparta Rudna
3 1
Gryf Gryfów Śląski
14 Lis 2020 13:30
Sparta R.
3
1
Gryf
| 3:1
14 Lis 2020 15:00
Karkonosze Jelenia Góra
1 1
Konfeks Legnica
14 Lis 2020 15:00
Karkonosze
1
1
Konfeks
| 1:1
15 Lis 2020 10:00
Chrobry II Głogów
3 3
Mewa Kunice
15 Lis 2020 10:00
Chrobry
3
3
Mewa
| 3:3
15 Lis 2020 11:00
KS Legnickie Pole
0 4
Jaworzanka 1946 Jawor
15 Lis 2020 11:00
Leg-Pol
0
4
Jaworzanka 1946
| 0:4
15 Lis 2020 13:00
Orkan Szczedrzykowice
3 0
Orla Wąsosz
15 Lis 2020 13:00
Orkan
3
0
Orla
| 3:0
15 Lis 2020 13:30
Odra-Total Ścinawa
2 0
Prochowiczanka Prochowice
z
15 Lis 2020 13:30
Odra-Total
2
0
Prochowiczanka
z
| 2:0
Kolejka 19
21 Lis 2020 13:30
Stal Chocianów
1 1
Sparta Rudna
21 Lis 2020 13:30
Stal
1
1
Sparta R.
| 1:1
21 Lis 2020 13:30
Lotnik Jeżów Sudecki
3 1
Orkan Szczedrzykowice
21 Lis 2020 13:30
Lotnik
3
1
Orkan
| 3:1
21 Lis 2020 13:30
Prochowiczanka Prochowice
1 1
Sparta Grębocice
21 Lis 2020 13:30
Prochowiczanka
1
1
Sparta G.
| 1:1
21 Lis 2020 13:30
Orla Wąsosz
1 2
KS Legnickie Pole
21 Lis 2020 13:30
Orla
1
2
Leg-Pol
| 1:2
21 Lis 2020 13:30
Konfeks Legnica
1 1
Chrobry II Głogów
21 Lis 2020 13:30
Konfeks
1
1
Chrobry
| 1:1
21 Lis 2020 13:30
Gryf Gryfów Śląski
0 5
Górnik Złotoryja
21 Lis 2020 13:30
Gryf
0
5
Górnik
| 0:5
21 Lis 2020 13:30
Włókniarz Leśna
0 3
Apis Jędrzychowice
21 Lis 2020 13:30
Włókniarz
0
3
Apis
| 0:3
22 Lis 2020 11:00
Leśnik Osiecznica
0 2
Karkonosze Jelenia Góra
22 Lis 2020 11:00
Leśnik
0
2
Karkonosze
| 0:2
21 Lis 2020 13:30
Mewa Kunice
3 2
Odra-Total Ścinawa
p
21 Lis 2020 13:30
Mewa
3
2
Odra-Total
p
| 3:2

Wiosna 2021

Kolejka 20
6 Mar 2021 15:00
Konfeks Legnica
1 1
Odra-Total Ścinawa
r
6 Mar 2021 15:00
Konfeks
1
1
Odra-Total
r
| 1:1
31 Mar 2021 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki
1 2
KS Legnickie Pole
31 Mar 2021 17:00
Lotnik
1
2
Leg-Pol
| 1:2
6 Mar 2021 15:00
Gryf Gryfów Śląski
0 1
Orkan Szczedrzykowice
6 Mar 2021 15:00
Gryf
0
1
Orkan
| 0:1
6 Mar 2021 15:00
Włókniarz Leśna
2 1
Karkonosze Jelenia Góra
6 Mar 2021 15:00
Włókniarz
2
1
Karkonosze
| 2:1
6 Mar 2021 15:00
Mewa Kunice
1 0
Sparta Grębocice
6 Mar 2021 15:00
Mewa
1
0
Sparta G.
| 1:0
6 Mar 2021 15:00
Jaworzanka 1946 Jawor
2 1
Orla Wąsosz
6 Mar 2021 15:00
Jaworzanka 1946
2
1
Orla
| 2:1
6 Mar 2021 15:00
Leśnik Osiecznica
1 2
Chrobry II Głogów
6 Mar 2021 15:00
Leśnik
1
2
Chrobry
| 1:2
6 Mar 2021 15:00
Prochowiczanka Prochowice
1 3
Sparta Rudna
6 Mar 2021 15:00
Prochowiczanka
1
3
Sparta R.
| 1:3
7 Mar 2021 15:00
Stal Chocianów
0 0
Górnik Złotoryja
7 Mar 2021 15:00
Stal
0
0
Górnik
| 0:0
2 Cze 2021 17:00
Konfeks Legnica
4 1
Stal Chocianów
2 Cze 2021 17:00
Konfeks
4
1
Stal
| 4:1
Kolejka 21
Stadion Miejski w Ścinawie 14 Mar 2021 15:00
Odra-Total Ścinawa
1 2
Leśnik Osiecznica
p
14 Mar 2021 15:00
Stadion Miejski w Ścinawie
Odra-Total
1
2
Leśnik
p
| 1:2
13 Mar 2021 15:00
Chrobry II Głogów
0 0
Włókniarz Leśna
13 Mar 2021 15:00
Chrobry
0
0
Włókniarz
| 0:0
13 Mar 2021 15:00
Karkonosze Jelenia Góra
6 0
Apis Jędrzychowice
13 Mar 2021 15:00
Karkonosze
6
0
Apis
| 6:0
13 Mar 2021 15:00
Górnik Złotoryja
1 2
Prochowiczanka Prochowice
13 Mar 2021 15:00
Górnik
1
2
Prochowiczanka
| 1:2
13 Mar 2021 15:00
Jaworzanka 1946 Jawor
1 0
Lotnik Jeżów Sudecki
13 Mar 2021 15:00
Jaworzanka 1946
1
0
Lotnik
| 1:0
13 Mar 2021 15:00
Sparta Rudna
2 2
Mewa Kunice
13 Mar 2021 15:00
Sparta R.
2
2
Mewa
| 2:2
13 Mar 2021 15:00
Sparta Grębocice
3 2
Konfeks Legnica
13 Mar 2021 15:00
Sparta G.
3
2
Konfeks
| 3:1
14 Mar 2021 14:00
Orkan Szczedrzykowice
0 2
Stal Chocianów
14 Mar 2021 14:00
Orkan
0
2
Stal
| 0:2
14 Mar 2021 15:00
KS Legnickie Pole
0 1
Gryf Gryfów Śląski
14 Mar 2021 15:00
Leg-Pol
0
1
Gryf
| 0:1
Kolejka 22
Boisko Leśna 24 Kwi 2021 17:00
Włókniarz Leśna
1 1
Odra-Total Ścinawa
r
24 Kwi 2021 17:00
Boisko Leśna
Włókniarz
1
1
Odra-Total
r
| 1:1
24 Kwi 2021 15:00
Mewa Kunice
3 2
Górnik Złotoryja
24 Kwi 2021 15:00
Mewa
3
2
Górnik
| 3:2
24 Kwi 2021 17:00
Prochowiczanka Prochowice
2 1
Orkan Szczedrzykowice
24 Kwi 2021 17:00
Prochowiczanka
2
1
Orkan
| 2:1
24 Kwi 2021 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki
1 3
Orla Wąsosz
24 Kwi 2021 17:00
Lotnik
1
3
Orla
| 1:3
24 Kwi 2021 17:00
Leśnik Osiecznica
1 0
Sparta Grębocice
24 Kwi 2021 17:00
Leśnik
1
0
Sparta G.
| 1:0
24 Kwi 2021 17:00
Konfeks Legnica
0 5
Sparta Rudna
24 Kwi 2021 17:00
Konfeks
0
5
Sparta R.
| 0:5
24 Kwi 2021 17:00
Gryf Gryfów Śląski
0 1
Jaworzanka 1946 Jawor
24 Kwi 2021 17:00
Gryf
0
1
Jaworzanka 1946
| 0:1
24 Kwi 2021 13:30
Apis Jędrzychowice
0 3
Chrobry II Głogów
24 Kwi 2021 13:30
Apis
0
3
Chrobry
| 0:3
24 Kwi 2021 16:00
Stal Chocianów
5 1
KS Legnickie Pole
24 Kwi 2021 16:00
Stal
5
1
Leg-Pol
| 5:1
Kolejka 23
1 Maj 2021 17:00
Odra-Total Ścinawa
1 2
Apis Jędrzychowice
p
1 Maj 2021 17:00
Odra-Total
1
2
Apis
p
| 1:2
1 Maj 2021 17:00
Jaworzanka 1946 Jawor
2 1
Stal Chocianów
1 Maj 2021 17:00
Jaworzanka 1946
2
1
Stal
| 2:1
1 Maj 2021 17:00
Chrobry II Głogów
1 0
Karkonosze Jelenia Góra
1 Maj 2021 17:00
Chrobry
1
0
Karkonosze
| 1:0
1 Maj 2021 17:00
KS Legnickie Pole
2 0
Prochowiczanka Prochowice
1 Maj 2021 17:00
Leg-Pol
2
0
Prochowiczanka
| 2:0
1 Maj 2021 17:00
Sparta Grębocice
2 0
Włókniarz Leśna
1 Maj 2021 17:00
Sparta G.
2
0
Włókniarz
| 2:0
1 Maj 2021 17:00
Orkan Szczedrzykowice
1 2
Mewa Kunice
1 Maj 2021 17:00
Orkan
1
2
Mewa
| 1:2
1 Maj 2021 17:00
Sparta Rudna
5 3
Leśnik Osiecznica
1 Maj 2021 17:00
Sparta R.
5
3
Leśnik
| 5:3
1 Maj 2021 17:00
Orla Wąsosz
4 1
Gryf Gryfów Śląski
1 Maj 2021 17:00
Orla
4
1
Gryf
| 4:1
1 Maj 2021 17:00
Górnik Złotoryja
0 0
Konfeks Legnica
1 Maj 2021 17:00
Górnik
0
0
Konfeks
| 0:0
Kolejka 24
3 Maj 2021 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
2 0
Odra-Total Ścinawa
p
3 Maj 2021 17:00
Karkonosze
2
0
Odra-Total
p
| 2:0
3 Maj 2021 17:00
Prochowiczanka Prochowice
0 1
Jaworzanka 1946 Jawor
3 Maj 2021 17:00
Prochowiczanka
0
1
Jaworzanka 1946
| 0:1
3 Maj 2021 17:00
Gryf Gryfów Śląski
0 1
Lotnik Jeżów Sudecki
3 Maj 2021 17:00
Gryf
0
1
Lotnik
| 0:1
3 Maj 2021 17:00
Mewa Kunice
5 0
KS Legnickie Pole
3 Maj 2021 17:00
Mewa
5
0
Leg-Pol
| 5:0
3 Maj 2021 17:00
Stal Chocianów
0 1
Orla Wąsosz
3 Maj 2021 17:00
Stal
0
1
Orla
| 0:1
3 Maj 2021 17:00
Konfeks Legnica
1 0
Orkan Szczedrzykowice
3 Maj 2021 17:00
Konfeks
1
0
Orkan
| 1:0
3 Maj 2021 17:00
Apis Jędrzychowice
4 2
Sparta Grębocice
3 Maj 2021 17:00
Apis
4
2
Sparta G.
| 4:2
3 Maj 2021 17:00
Leśnik Osiecznica
3 1
Górnik Złotoryja
3 Maj 2021 17:00
Leśnik
3
1
Górnik
| 3:1
3 Maj 2021 17:00
Włókniarz Leśna
2 2
Sparta Rudna
3 Maj 2021 17:00
Włókniarz
2
2
Sparta R.
| 2:2
Kolejka 25
8 Maj 2021 17:00
Odra-Total Ścinawa
0 3
Chrobry II Głogów
p
8 Maj 2021 17:00
Odra-Total
0
3
Chrobry
p
| 0:3
8 Maj 2021 17:00
Sparta Rudna
11 1
Apis Jędrzychowice
8 Maj 2021 17:00
Sparta R.
11
1
Apis
| 11:1
8 Maj 2021 17:00
Górnik Złotoryja
1 0
Włókniarz Leśna
8 Maj 2021 17:00
Górnik
1
0
Włókniarz
| 1:0
8 Maj 2021 17:00
Sparta Grębocice
0 5
Karkonosze Jelenia Góra
8 Maj 2021 17:00
Sparta G.
0
5
Karkonosze
| 0:5
8 Maj 2021 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki
1 1
Stal Chocianów
8 Maj 2021 17:00
Lotnik
1
1
Stal
| 1:1
8 Maj 2021 17:00
Jaworzanka 1946 Jawor
1 0
Mewa Kunice
8 Maj 2021 17:00
Jaworzanka 1946
1
0
Mewa
| 1:0
8 Maj 2021 17:00
KS Legnickie Pole
0 4
Konfeks Legnica
8 Maj 2021 17:00
Leg-Pol
0
4
Konfeks
| 0:4
9 Maj 2021 17:00
Orkan Szczedrzykowice
2 0
Leśnik Osiecznica
9 Maj 2021 17:00
Orkan
2
0
Leśnik
| 2:0