Udostępnij

Grom Gromadzyń Wielowieś klub piłkarski z Gminy Ścinawa założony w 2011 roku. Obecnie rozgrywający mecze w legnickiej klasie okręgowej.

Ostatni Mecz

14 Mar 2021 - 11:00 Okręgówka | Kolejka 17
| Do przerwy: 0-0 | 1:8
Koniec meczu

Sezon 2020/21

Tabela legnickiej okręgówki

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
Z
Z
Z
Z
17
13
4
0
53
18
35
43
2
Z
P
R
Z
Z
17
12
3
2
67
24
43
39
3
Z
Z
Z
R
Z
17
11
3
3
54
30
24
36
4
Z
P
Z
Z
R
17
11
3
3
47
32
15
36
5
Z
P
P
Z
P
17
11
0
6
54
31
23
33
6
Z
Z
Z
Z
P
17
8
3
6
44
31
13
27
7
Z
P
P
P
Z
17
8
2
7
43
43
0
26
8
Z
Z
Z
R
P
17
7
4
6
35
30
5
25
9
P
Z
P
P
Z
17
6
3
8
34
30
4
21
10
P
Z
R
R
R
17
5
5
7
40
33
7
20
11
P
Z
P
R
R
17
6
2
9
32
39
-7
20
12
P
Z
Z
P
Z
17
5
4
8
29
41
-12
19
13
P
P
P
R
P
17
5
2
10
29
51
-22
17
14
P
P
Z
P
R
17
3
1
13
20
54
-34
10
15
P
P
P
P
P
17
3
1
13
18
53
-35
10
16
P
P
P
R
P
17
1
2
14
12
71
-59
5

Terminarz

Jesień 2020

Kolejka 1
9 Sie 2020 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 5
MGKS Zamet Przemków
p
9 Sie 2020 11:00
Grom
0
5
MGKS Zamet
p
| 0:5
Kolejka 2
16 Sie 2020 17:00
Zryw Kłębanowice
4 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
16 Sie 2020 17:00
Zryw
4
0
Grom
p
| 4:0
Kolejka 3
23 Sie 2020 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 1
Iskra Księginice
p
23 Sie 2020 17:00
Grom
0
1
Iskra Ks.
p
| 0:1
Kolejka 4
29 Sie 2020 17:00
Pogoń Góra
11 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
29 Sie 2020 17:00
Pogoń
11
0
Grom
p
| 11:0
Kolejka 5
5 Wrz 2020 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
3 6
Górnik Lubin
p
5 Wrz 2020 16:00
Grom
3
6
Górnik L.
p
| 3:6
Kolejka 6
12 Wrz 2020 16:00
Chojnowianka Chojnów
2 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
12 Wrz 2020 16:00
Chojnowianka
2
0
Grom
p
| 2:0
Kolejka 7
19 Wrz 2020 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
4 1
KS Męcinka
z
19 Wrz 2020 16:00
Grom
4
1
GKS Męcinka
z
| 4:1
Kolejka 8
26 Wrz 2020 16:00
Płomień Radwanice
3 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
26 Wrz 2020 16:00
Płomień
3
0
Grom
p
| 3:0
Kolejka 9
3 Paź 2020 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
1 2
Odra Chobienia
p
3 Paź 2020 15:00
Grom
1
2
Odra Ch.
p
| 1:2
Kolejka 10
10 Paź 2020 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 0
Gwardia Białołęka
r
10 Paź 2020 15:00
Grom
0
0
Gwardia
r
| 0:0
Kolejka 11
17 Paź 2020 15:00
Kaczawa Bieniowice
5 1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
17 Paź 2020 15:00
Kaczawa
5
1
Grom
p
| 5:1
Kolejka 12
24 Paź 2020 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 8
Sokół Jerzmanowa
p
24 Paź 2020 15:00
Grom
0
8
Sokół
p
| 0:8
Kolejka 13
8 Lis 2020 14:00
Przyszłość Prusice
8 1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
8 Lis 2020 14:00
Przyszłość
8
1
Grom
p
| 8:1
Kolejka 14
11 Lis 2020 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 3
Iskra Kochlice
p
11 Lis 2020 14:00
Grom
0
3
Iskra Ko.
p
| walkower
Kolejka 15
14 Lis 2020 14:00
Zawisza Serby
3 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
p
14 Lis 2020 14:00
Zawisza
3
0
Grom
p
| walkower

Wiosna 2021

Kolejka 16
6 Mar 2021 15:00
MGKS Zamet Przemków
1 1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
r
6 Mar 2021 15:00
MGKS Zamet
1
1
Grom
r
| 1:1
Kolejka 17
14 Mar 2021 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
1 8
Zryw Kłębanowice
p
14 Mar 2021 11:00
Grom
1
8
Zryw
p
| 1:8
Kolejka 18
10 Kwi 2021 16:00
Iskra Księginice
- -
Grom Gromadzyń-Wielowieś
10 Kwi 2021 16:00
Iskra Ks.
-
-
Grom
Kolejka 19
17 Kwi 2021 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
- -
Pogoń Góra
17 Kwi 2021 17:00
Grom
-
-
Pogoń
Kolejka 20
24 Kwi 2021 17:00
Górnik Lubin
- -
Grom Gromadzyń-Wielowieś
24 Kwi 2021 17:00
Górnik L.
-
-
Grom

Statystyki Zawodników

Mariusz Wojciechowski
Napastnik
Rozgrywki
Okręgówka 9 9 0 810′ 4 0 0 5 (1) 0 0
Rafał Gawron
Bramkarz
Rozgrywki
Okręgówka 14 14 0 1260′ 0 0 0 62 1
Oliwer Franczak
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 12 12 0 1066′ 2 0 0 0 (0) 0 0
Mateusz Nowak
Obrońca
Rozgrywki
Okręgówka 11 11 0 963′ 2 0 0 0 (0) 0 0
Dominik Czarnowski
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 12 12 0 1066′ 2 0 0 0 (0) 0 0
Kamil Czepiel
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 8 7 1 664′ 1 0 0 0 (0) 0 0
Paweł Franczak
Obrońca
Rozgrywki
Okręgówka 8 6 2 606′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Tomasz Komaiszko
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 8 8 0 672′ 3 0 0 0 (0) 0 0
Johnny Teixeira da silva souza
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 7 7 0 596′ 3 0 0 0 (0) 0 0
Mariusz Baczmański
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 9 9 0 758′ 3 1 0 0 (0) 0 0
Piotr Oporski
Rozgrywki
Okręgówka 6 5 1 464′ 1 0 0 0 (0) 0 0
Krzysztof Wojciechowski
Obrońca
Rozgrywki
Okręgówka 5 5 0 450′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Daniel Piechota
Napastnik
Rozgrywki
Okręgówka 7 5 2 449′ 1 0 0 1 (0) 0 0
Łukasz Garliński
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 6 3 3 314′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Tomasz Azikiewicz
Obrońca
Rozgrywki
Okręgówka 3 3 0 270′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Dawid Smolarek
Obrońca
Rozgrywki
Okręgówka 3 3 0 240′ 1 0 0 0 (0) 0 0
Kacper Białowolski
Rozgrywki
Okręgówka 4 2 2 226′ 0 0 0 2 (0) 0 0
Rafał Stonio
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 3 2 1 195′ 1 0 0 0 (0) 0 0
Adrian Baczmański
Obrońca
Rozgrywki
Okręgówka 3 3 0 192′ 3 2 0 1 (0) 0 0
Paweł Błażewski
Rozgrywki
Okręgówka 2 2 0 180′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Grzegorz Smolarek
Rozgrywki
Okręgówka 2 2 0 180′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Krzysztof Janik
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 2 2 0 180′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Mirosław Spychała
Rozgrywki
Okręgówka 2 2 0 180′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Jakub Tomczyszyn
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 2 2 0 114′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Marcel Budziło
Pomocnik
Rozgrywki
Okręgówka 1 1 0 90′ 1 0 0 0 (0) 0 0