Udostępnij

LZS Czarni Dziewin klub piłkarski z Gminy Ścinawa założony w 1985 roku. Zespół obecnie swoje mecze rozgrywa w drugiej grupie legnickiej „A” klasy.

Ostatni Mecz

14 Mar 2021 - 14:00 A Klasa | Kolejka 17
| Do przerwy: 0-0 | 0:9
Koniec meczu

Sezon 2020/21

Tabela II gr. legnickiej „A” Klasy - sezon 2020/21

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
R
P
Z
P
17
13
2
2
70
18
52
41
2
Z
Z
P
R
Z
17
12
2
3
66
27
39
38
3
P
R
Z
R
Z
17
11
2
4
68
25
43
35
4
Z
Z
Z
Z
Z
17
11
1
5
74
32
42
34
5
Z
R
R
P
Z
17
10
4
3
72
31
41
34
6
Z
R
R
Z
P
17
9
4
4
46
27
19
31
7
Z
R
Z
Z
Z
17
9
3
5
40
35
5
30
8
P
Z
Z
P
Z
17
8
1
8
45
55
-10
25
9
Z
Z
P
Z
P
17
7
1
9
39
38
1
22
10
Z
P
R
Z
P
17
7
1
9
34
34
0
22
11
P
P
R
Z
Z
17
7
3
6
37
34
3
21
12
P
P
P
P
Z
17
6
0
11
47
65
-18
18
13
P
P
P
P
P
17
4
1
12
36
58
-22
13
14
P
P
Z
P
P
17
4
0
12
30
103
-73
9
15
P
P
R
P
P
17
2
1
14
8
69
-61
7
16
P
P
Z
P
P
17
2
0
15
30
91
-61
6

Terminarz

Jesień 2020

Kolejka 1
15 Sie 2020 15:00
Wilki Różana
5 0
Czarni Dziewin
p
15 Sie 2020 15:00
Wilki
5
0
Czarni
p
| 5:0
Kolejka 2
23 Sie 2020 14:00
Czarni Dziewin
8 0
Tęcza Kwietno
z
23 Sie 2020 14:00
Czarni
8
0
Tęcza
z
| 8:0
Kolejka 3
30 Sie 2020 14:00
Zjednoczeni Gościsław
1 8
Czarni Dziewin
z
30 Sie 2020 14:00
Zjednoczeni G.
1
8
Czarni
z
| 1:8
Kolejka 4
6 Wrz 2020 14:00
Czarni Dziewin
3 1
Rodło Granowice
z
6 Wrz 2020 14:00
Czarni
3
1
Rodło
z
| 3:1
Kolejka 5
12 Wrz 2020 15:00
Unia Miłoradzice
4 3
Czarni Dziewin
p
12 Wrz 2020 15:00
Unia
4
3
Czarni
p
| 4:3
Kolejka 6
20 Wrz 2020 14:00
Czarni Dziewin
6 2
Kaczawa II Bieniowice
z
20 Wrz 2020 14:00
Czarni
6
2
Kaczawa II
z
| 6:2
Kolejka 7
27 Wrz 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
1 4
Czarni Dziewin
z
27 Wrz 2020 11:00
Kuźnia II Jawor
1
4
Czarni
z
| 1:4
Kolejka 8
4 Paź 2020 14:00
Czarni Dziewin
5 1
Bazalt Piotrowice
z
4 Paź 2020 14:00
Czarni
5
1
Bazalt
z
| 5:1
Kolejka 9
10 Paź 2020 16:00
Albatros Jaśkowice
3 0
Czarni Dziewin
p
10 Paź 2020 16:00
Albatros
3
0
Czarni
p
| 3:0
Kolejka 10
18 Paź 2020 14:00
Czarni Dziewin
3 0
Park Targoszyn
z
18 Paź 2020 14:00
Czarni
3
0
Park
z
| 3:0
Kolejka 11
25 Paź 2020 14:00
Nysa Wiadrów
0 3
Czarni Dziewin
z
25 Paź 2020 14:00
Nysa
0
3
Czarni
z
| walkower na boisku 0:2
Kolejka 12
8 Lis 2020 14:00
Czarni Dziewin
4 1
Orzeł Mikołajowice
z
8 Lis 2020 14:00
Czarni
4
1
Orzeł
z
| 4:1
Kolejka 13
11 Lis 2020 14:00
Sparta Parszowice
2 1
Czarni Dziewin
p
11 Lis 2020 14:00
Sparta P.
2
1
Czarni
p
| Derby
Kolejka 14
15 Lis 2020 14:00
Błękitni Koskowice
1 1
Czarni Dziewin
r
15 Lis 2020 14:00
Błękitni
1
1
Czarni
r
| 1:1
Kolejka 15
22 Lis 2020 14:00
Czarni Dziewin
8 1
LZS Lipa
z
22 Lis 2020 14:00
Czarni
8
1
LZS Lipa
z
| 8:1

Wiosna 2021

Kolejka 16
7 Mar 2021 14:00
Czarni Dziewin
2 2
Wilki Różana
r
7 Mar 2021 14:00
Czarni
2
2
Wilki
r
| 2:2
Kolejka 17
14 Mar 2021 14:00
Tęcza Kwietno
0 9
Czarni Dziewin
z
14 Mar 2021 14:00
Tęcza
0
9
Czarni
z
| 0:9
Kolejka 18
11 Kwi 2021 14:00
Czarni Dziewin
- -
Zjednoczeni Gościsław
11 Kwi 2021 14:00
Czarni
-
-
Zjednoczeni G.
Kolejka 19
18 Kwi 2021 14:00
Rodło Granowice
- -
Czarni Dziewin
18 Kwi 2021 14:00
Rodło
-
-
Czarni
Kolejka 20
11 Kwi 2021 14:00
Czarni Dziewin
- -
Unia Miłoradzice
11 Kwi 2021 14:00
Czarni
-
-
Unia
Kolejka 21
18 Kwi 2021 14:00
Kaczawa II Bieniowice
- -
Czarni Dziewin
18 Kwi 2021 14:00
Kaczawa II
-
-
Czarni
Kolejka 22
25 Kwi 2021 12:00
Czarni Dziewin
- -
Kuźnia II Jawor
25 Kwi 2021 12:00
Czarni
-
-
Kuźnia II Jawor
Kolejka 23
1 Maj 2021 14:00
Bazalt Piotrowice
- -
Czarni Dziewin
1 Maj 2021 14:00
Bazalt
-
-
Czarni
Kolejka 24
9 Maj 2021 14:00
Czarni Dziewin
- -
Albatros Jaśkowice
9 Maj 2021 14:00
Czarni
-
-
Albatros

Statystyki Zawodników

Szymon Trawka
Napastnik
Rozgrywki
A Klasa 17 15 2 1305′ 3 0 0 29 (3) 7 0
Łukasz Krzyżanowski
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 14 14 0 1148′ 2 0 0 12 (2) 14 0
Rafał Barylak
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 14 13 1 1175′ 1 0 0 6 (2) 1 0
Marcin Moroch
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 17 17 0 1439′ 4 0 0 8 (1) 9 0
Grzegorz Podgórski
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 17 17 0 1402′ 1 0 0 4 (0) 4 0
Radosław Stańczyk
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 15 15 0 1067′ 0 0 0 3 (0) 1 0
Michał Moroch
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 16 16 0 1369′ 3 0 0 2 (0) 4 0
Tomasz Górecki
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 10 10 0 860′ 1 0 0 1 (0) 4 0
Mikołaj Kraśniański
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 15 15 0 1197′ 2 0 0 1 (0) 0 0
Mateusz Nowakowski
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 12 12 0 1080′ 2 0 0 0 (0) 2 0
Marcin Sowiecki
Napastnik
Rozgrywki
A Klasa 15 9 6 887′ 0 0 0 0 (0) 1 0
Mateusz Marek
Bramkarz
Rozgrywki
A Klasa 17 17 0 1518′ 3 0 1 24 4
Mateusz Lodziński
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 11 9 2 786′ 1 0 0 0 (0) 1 0
Piotr Ajecki
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 8 4 4 458′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Paweł Łazarek
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 12 2 10 388′ 1 0 0 0 (0) 0 0
Sebastian Żołądziejewski
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 8 1 7 348′ 0 0 0 1 (0) 0 0
Robert Podgórski
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 5 1 4 168′ 0 0 0 0 (0) 0 1
Piotr Barowicz
Pomocnik
Rozgrywki
A Klasa 10 0 10 210′ 1 0 0 0 (0) 0 0
Jakub Łucki
Obrońca
Rozgrywki
A Klasa 1 0 1 13′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Kacper Perczyński
Pomocnik
Rozgrywki
4 Liga Koleje Dolnośląskie 2 0 2 25′ 0 0 0 0 (0) 0 0
Jakub Piwowarski
Rozgrywki