Udostępnij

Odra-Total Ścinawa zakończyła rundę jesienną w 4 lidze sobotnim meczem z Mewą Kunice.
Zespół Odry nie wszedł dobrze w to spotkanie i po niespełna kwadransie przegrywał w Kunicach 2:0. Odra grała swoje i nie był to wcale gorszy mecz od tego rozegranego z Prochowiczanką tydzień temu. Brakło może większej koncentracji na początku tego spotkania ponieważ dwie bramki zostały stracone zbyt łatwo w przeciągu jednej minuty.
Odra próbowała złapać kontakt w meczu, ale to Mewa zdobyła następnego gola w drugiej części tego spotkania. Wielu mogło myśleć że w 68 minucie jest już po meczu, ale zespół Odry grał do końca. W ostatnich minutach meczu zdobywa Odra dwie bramki i w doliczonym czasie gry mogła jeszcze wyciągnąć remis w tym meczu.
Niestety brakło czasu i mecz ostatecznie wygrywa zespół gospodarzy 3:2

21 Lis 2020 - 13:30 4 Liga Koleje Dolnośląskie | Kolejka 19
| Do przerwy: 2-0 | 3:2