Udostępnij

Odra Total Ścinawa w niedzielne popołudnie gościła na Stadionie Miejskim
w Ścinawie zespół Leśnika Osiecznica.

Pierwsza połowa w wykonaniu Leśnika naprawdę dobra, Odra przespała pierwsze 45 minut
co wykorzystał rywal. Goście z Osiecznicy przeprowadzili kilka groźnych ataków, ale dobrze
w bramce Odry spisywał się młody Konopka. Pierwsze bramka padła po akcji Dawida Kałużyńskiego, który wyłożył piłkę dla Radosława Szajwaja i było 0:1. Druga bramka to już kunszt najlepszego strzelca grupy zachodniej 4 ligi Daniela Ziółkowskiego. Popisał się on przepięknym uderzeniem z dystansu po którym piłka wylądowała w prawym oknie bramki Odry – bramkarz bez szans. W ten sposób Leśnik na przerwę schodził z dwubramkową zaliczką.

W drugiej odsłonie meczu to zespół Odry przejął inicjatywę na boisku chcąc jak najszybciej złapać kontakt bramkowy z rywalem.
Leśnik już tylko w tej części gry myślał o obronie i utrzymaniu korzystnego dla siebie wyniku.
Oczekiwaną bramkę kontaktową dla Odry zdobywa w końcu Patryk Obiała i było już tylko 1:2.
Jednak kilka przeprowadzonych jeszcze akcji nie przyniosło więcej bramek dla zespołu Odry.
Najbliżej wyrównania był Jakub Kruk, ale po jego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę bramki Leśnika. Odra przegrywa z Leśnikiem 1:2 i spada po tej kolejce na 10 miejsce w ligowej tabeli.

| Do przerwy: 0-0 | 1:2