Udostępnij

Legnicka Klasa Okręgowa Sezon 2020/21

Sezon 2020/21

Tabela legnickiej klasy okregowej

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
Z
Z
Z
Z
17
13
4
0
53
18
35
43
2
Z
P
R
Z
Z
17
12
3
2
67
24
43
39
3
Z
Z
Z
R
Z
17
11
3
3
54
30
24
36
4
Z
P
Z
Z
R
17
11
3
3
47
32
15
36
5
Z
P
P
Z
P
17
11
0
6
54
31
23
33
6
Z
Z
Z
Z
P
17
8
3
6
44
31
13
27
7
Z
P
P
P
Z
17
8
2
7
43
43
0
26
8
Z
Z
Z
R
P
17
7
4
6
35
30
5
25
9
P
Z
P
P
Z
17
6
3
8
34
30
4
21
10
P
Z
R
R
R
17
5
5
7
40
33
7
20
11
P
Z
P
R
R
17
6
2
9
32
39
-7
20
12
P
Z
Z
P
Z
17
5
4
8
29
41
-12
19
13
P
P
P
R
P
17
5
2
10
29
51
-22
17
14
P
P
Z
P
R
17
3
1
13
20
54
-34
10
15
P
P
P
P
P
17
3
1
13
18
53
-35
10
16
P
P
P
R
P
17
1
2
14
12
71
-59
5

Terminarz 2020/21

Jesień 2020

Kolejka 1
9 Sie 2020 17:00
Górnik Lubin
7 1
Odra Chobienia
9 Sie 2020 17:00
Górnik L.
7
1
Odra Ch.
| 7:1
8 Sie 2020 17:00
Chojnowianka Chojnów
3 0
Pogoń Góra
8 Sie 2020 17:00
Chojnowianka
3
0
Pogoń
| 3:0
8 Sie 2020 17:00
KS Męcinka
0 3
Iskra Księginice
8 Sie 2020 17:00
GKS Męcinka
0
3
Iskra Ks.
| 0:3
9 Sie 2020 17:00
Płomień Radwanice
5 0
Zryw Kłębanowice
9 Sie 2020 17:00
Płomień
5
0
Zryw
| 5:0
9 Sie 2020 17:00
Gwardia Białołęka
3 3
Zawisza Serby
9 Sie 2020 17:00
Gwardia
3
3
Zawisza
| 3:3
8 Sie 2020 17:00
Kaczawa Bieniowice
3 0
Iskra Kochlice
8 Sie 2020 17:00
Kaczawa
3
0
Iskra Ko.
| 3:0
8 Sie 2020 17:00
Sokół Jerzmanowa
7 3
Przyszłość Prusice
8 Sie 2020 17:00
Sokół
7
3
Przyszłość
| 7:3
9 Sie 2020 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 5
MGKS Zamet Przemków
9 Sie 2020 11:00
Grom
0
5
MGKS Zamet
| 0:5
Kolejka 2
16 Sie 2020 17:00
Zryw Kłębanowice
4 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
16 Sie 2020 17:00
Zryw
4
0
Grom
| 4:0
16 Sie 2020 17:00
Odra Chobienia
1 3
Przyszłość Prusice
16 Sie 2020 17:00
Odra Ch.
1
3
Przyszłość
| 1:3
16 Sie 2020 17:00
Iskra Kochlice
1 3
Sokół Jerzmanowa
16 Sie 2020 17:00
Iskra Ko.
1
3
Sokół
| 1:3
15 Sie 2020 17:00
Zawisza Serby
2 4
Kaczawa Bieniowice
15 Sie 2020 17:00
Zawisza
2
4
Kaczawa
| 2:4
15 Sie 2020 17:00
MGKS Zamet Przemków
2 0
Gwardia Białołęka
15 Sie 2020 17:00
MGKS Zamet
2
0
Gwardia
| 2:0
16 Sie 2020 17:00
Iskra Księginice
3 1
Płomień Radwanice
16 Sie 2020 17:00
Iskra Ks.
3
1
Płomień
| 3:1
15 Sie 2020 17:00
Pogoń Góra
5 0
KS Męcinka
15 Sie 2020 17:00
Pogoń
5
0
GKS Męcinka
| 5:0
15 Sie 2020 15:00
Górnik Lubin
6 0
Chojnowianka Chojnów
15 Sie 2020 15:00
Górnik L.
6
0
Chojnowianka
| 6:0
Kolejka 3
23 Sie 2020 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 1
Iskra Księginice
23 Sie 2020 17:00
Grom
0
1
Iskra Ks.
| 0:1
22 Sie 2020 17:00
Chojnowianka Chojnów
4 0
Odra Chobienia
22 Sie 2020 17:00
Chojnowianka
4
0
Odra Ch.
| 4:0
22 Sie 2020 17:00
KS Męcinka
1 5
Górnik Lubin
22 Sie 2020 17:00
GKS Męcinka
1
5
Górnik L.
| 1:5
22 Sie 2020 17:00
Płomień Radwanice
4 2
Pogoń Góra
22 Sie 2020 17:00
Płomień
4
2
Pogoń
| 4:2
23 Sie 2020 17:00
Gwardia Białołęka
0 0
Zryw Kłębanowice
23 Sie 2020 17:00
Gwardia
0
0
Zryw
| 0:0
22 Sie 2020 17:00
Kaczawa Bieniowice
4 1
MGKS Zamet Przemków
22 Sie 2020 17:00
Kaczawa
4
1
MGKS Zamet
| 4:1
22 Sie 2020 17:00
Sokół Jerzmanowa
2 0
Zawisza Serby
22 Sie 2020 17:00
Sokół
2
0
Zawisza
| 2:0
23 Sie 2020 17:00
Przyszłość Prusice
4 1
Iskra Kochlice
23 Sie 2020 17:00
Przyszłość
4
1
Iskra Ko.
| 4:1
Kolejka 4
29 Sie 2020 15:00
Górnik Lubin
2 0
Płomień Radwanice
29 Sie 2020 15:00
Górnik L.
2
0
Płomień
| 2:0
29 Sie 2020 17:00
Zawisza Serby
1 1
Przyszłość Prusice
29 Sie 2020 17:00
Zawisza
1
1
Przyszłość
| 1:1
29 Sie 2020 17:00
Chojnowianka Chojnów
2 1
KS Męcinka
29 Sie 2020 17:00
Chojnowianka
2
1
GKS Męcinka
| 2:1
29 Sie 2020 17:00
Iskra Księginice
4 1
Gwardia Białołęka
29 Sie 2020 17:00
Iskra Ks.
4
1
Gwardia
| 4:1
30 Sie 2020 13:00
MGKS Zamet Przemków
1 1
Sokół Jerzmanowa
30 Sie 2020 13:00
MGKS Zamet
1
1
Sokół
| 1:1
30 Sie 2020 17:00
Zryw Kłębanowice
1 2
Kaczawa Bieniowice
30 Sie 2020 17:00
Zryw
1
2
Kaczawa
| 1:2
30 Sie 2020 17:00
Odra Chobienia
1 4
Iskra Kochlice
30 Sie 2020 17:00
Odra Ch.
1
4
Iskra Ko.
| 1:4
29 Sie 2020 17:00
Pogoń Góra
11 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
29 Sie 2020 17:00
Pogoń
11
0
Grom
| 11:0
Kolejka 5
5 Wrz 2020 16:00
Płomień Radwanice
7 1
Chojnowianka Chojnów
5 Wrz 2020 16:00
Płomień
7
1
Chojnowianka
| 7:1
5 Wrz 2020 16:00
Iskra Kochlice
2 3
Zawisza Serby
5 Wrz 2020 16:00
Iskra Ko.
2
3
Zawisza
| 2:3
5 Wrz 2020 16:00
Przyszłość Prusice
4 2
MGKS Zamet Przemków
5 Wrz 2020 16:00
Przyszłość
4
2
MGKS Zamet
| 4:2
5 Wrz 2020 16:00
Sokół Jerzmanowa
2 1
Zryw Kłębanowice
5 Wrz 2020 16:00
Sokół
2
1
Zryw
| 2:1
5 Wrz 2020 16:00
Kaczawa Bieniowice
2 2
Iskra Księginice
5 Wrz 2020 16:00
Kaczawa
2
2
Iskra Ks.
| 2:2
5 Wrz 2020 16:00
Gwardia Białołęka
2 2
Pogoń Góra
5 Wrz 2020 16:00
Gwardia
2
2
Pogoń
| 2:2
5 Wrz 2020 17:00
KS Męcinka
2 3
Odra Chobienia
5 Wrz 2020 17:00
GKS Męcinka
2
3
Odra Ch.
| 2:3
5 Wrz 2020 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
3 6
Górnik Lubin
5 Wrz 2020 16:00
Grom
3
6
Górnik L.
| 3:6
Kolejka 6
12 Wrz 2020 16:00
Iskra Księginice
4 0
Sokół Jerzmanowa
12 Wrz 2020 16:00
Iskra Ks.
4
0
Sokół
| 4:0
12 Wrz 2020 16:00
KS Męcinka
1 4
Płomień Radwanice
12 Wrz 2020 16:00
GKS Męcinka
1
4
Płomień
| 1:4
13 Wrz 2020 14:00
MGKS Zamet Przemków
1 2
Iskra Kochlice
13 Wrz 2020 14:00
MGKS Zamet
1
2
Iskra Ko.
| 1:2
13 Wrz 2020 14:00
Górnik Lubin
8 0
Gwardia Białołęka
13 Wrz 2020 14:00
Górnik L.
8
0
Gwardia
| 8:0
13 Wrz 2020 16:00
Zryw Kłębanowice
2 3
Przyszłość Prusice
13 Wrz 2020 16:00
Zryw
2
3
Przyszłość
| 2:3
13 Wrz 2020 17:00
Odra Chobienia
1 8
Zawisza Serby
13 Wrz 2020 17:00
Odra Ch.
1
8
Zawisza
| 1:8
12 Wrz 2020 16:00
Chojnowianka Chojnów
2 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
12 Wrz 2020 16:00
Chojnowianka
2
0
Grom
| 2:0
12 Wrz 2020 16:00
Pogoń Góra
4 2
Kaczawa Bieniowice
12 Wrz 2020 16:00
Pogoń
4
2
Kaczawa
| 4:2
Kolejka 7
19 Wrz 2020 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
4 1
KS Męcinka
19 Wrz 2020 16:00
Grom
4
1
GKS Męcinka
| 4:1
19 Wrz 2020 15:00
Zawisza Serby
1 2
MGKS Zamet Przemków
19 Wrz 2020 15:00
Zawisza
1
2
MGKS Zamet
| 1:2
19 Wrz 2020 16:00
Płomień Radwanice
4 0
Odra Chobienia
19 Wrz 2020 16:00
Płomień
4
0
Odra Ch.
| 4:0
19 Wrz 2020 16:00
Iskra Kochlice
3 2
Zryw Kłębanowice
19 Wrz 2020 16:00
Iskra Ko.
3
2
Zryw
| 3:2
19 Wrz 2020 16:00
Sokół Jerzmanowa
3 0
Pogoń Góra
19 Wrz 2020 16:00
Sokół
3
0
Pogoń
| 3:0
19 Wrz 2020 16:00
Kaczawa Bieniowice
2 2
Górnik Lubin
19 Wrz 2020 16:00
Kaczawa
2
2
Górnik L.
| 2:2
19 Wrz 2020 16:00
Gwardia Białołęka
3 0
Chojnowianka Chojnów
19 Wrz 2020 16:00
Gwardia
3
0
Chojnowianka
| 3:0
20 Wrz 2020 17:00
Przyszłość Prusice
1 4
Iskra Księginice
20 Wrz 2020 17:00
Przyszłość
1
4
Iskra Ks.
| 1:4
Kolejka 8
26 Wrz 2020 16:00
Płomień Radwanice
3 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
26 Wrz 2020 16:00
Płomień
3
0
Grom
| 3:0
26 Wrz 2020 16:00
Iskra Księginice
4 1
Iskra Kochlice
26 Wrz 2020 16:00
Iskra Ks.
4
1
Iskra Ko.
| 4:1
26 Wrz 2020 16:00
Chojnowianka Chojnów
6 3
Kaczawa Bieniowice
26 Wrz 2020 16:00
Chojnowianka
6
3
Kaczawa
| 6:3
27 Wrz 2020 11:00
Pogoń Góra
1 1
Przyszłość Prusice
27 Wrz 2020 11:00
Pogoń
1
1
Przyszłość
| 1:1
27 Wrz 2020 14:00
Górnik Lubin
4 1
Sokół Jerzmanowa
27 Wrz 2020 14:00
Górnik L.
4
1
Sokół
| 4:1
27 Wrz 2020 16:00
KS Męcinka
2 1
Gwardia Białołęka
27 Wrz 2020 16:00
GKS Męcinka
2
1
Gwardia
| 2:1
27 Wrz 2020 16:00
Zryw Kłębanowice
3 1
Zawisza Serby
27 Wrz 2020 16:00
Zryw
3
1
Zawisza
| 3:1
27 Wrz 2020 16:00
Odra Chobienia
2 1
MGKS Zamet Przemków
27 Wrz 2020 16:00
Odra Ch.
2
1
MGKS Zamet
| 2:1
Kolejka 9
3 Paź 2020 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
1 2
Odra Chobienia
3 Paź 2020 15:00
Grom
1
2
Odra Ch.
| 1:2
3 Paź 2020 15:00
Gwardia Białołęka
1 5
Płomień Radwanice
3 Paź 2020 15:00
Gwardia
1
5
Płomień
| 1:5
3 Paź 2020 15:00
Kaczawa Bieniowice
2 0
KS Męcinka
3 Paź 2020 15:00
Kaczawa
2
0
GKS Męcinka
| 2:0
3 Paź 2020 15:00
Sokół Jerzmanowa
3 3
Chojnowianka Chojnów
3 Paź 2020 15:00
Sokół
3
3
Chojnowianka
| 3:3
3 Paź 2020 15:00
Przyszłość Prusice
2 4
Górnik Lubin
3 Paź 2020 15:00
Przyszłość
2
4
Górnik L.
| 2:4
3 Paź 2020 15:00
MGKS Zamet Przemków
1 1
Zryw Kłębanowice
3 Paź 2020 15:00
MGKS Zamet
1
1
Zryw
| 1:1
3 Paź 2020 16:00
Iskra Kochlice
0 2
Pogoń Góra
3 Paź 2020 16:00
Iskra Ko.
0
2
Pogoń
| 0:2
3 Paź 2020 16:00
Zawisza Serby
1 1
Iskra Księginice
3 Paź 2020 16:00
Zawisza
1
1
Iskra Ks.
| 1:1
Kolejka 10
10 Paź 2020 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 0
Gwardia Białołęka
10 Paź 2020 15:00
Grom
0
0
Gwardia
| 0:0
10 Paź 2020 15:00
Płomień Radwanice
4 3
Kaczawa Bieniowice
10 Paź 2020 15:00
Płomień
4
3
Kaczawa
| 4:3
10 Paź 2020 15:00
Chojnowianka Chojnów
0 1
Przyszłość Prusice
10 Paź 2020 15:00
Chojnowianka
0
1
Przyszłość
| 0:1
10 Paź 2020 15:00
KS Męcinka
2 4
Sokół Jerzmanowa
10 Paź 2020 15:00
GKS Męcinka
2
4
Sokół
| 2:4
10 Paź 2020 16:00
Iskra Księginice
4 2
MGKS Zamet Przemków
10 Paź 2020 16:00
Iskra Ks.
4
2
MGKS Zamet
| 4:2
11 Paź 2020 14:30
Górnik Lubin
1 2
Iskra Kochlice
11 Paź 2020 14:30
Górnik L.
1
2
Iskra Ko.
| 1:2
11 Paź 2020 15:00
Pogoń Góra
1 4
Zawisza Serby
11 Paź 2020 15:00
Pogoń
1
4
Zawisza
| 1:4
11 Paź 2020 16:30
Odra Chobienia
0 2
Zryw Kłębanowice
11 Paź 2020 16:30
Odra Ch.
0
2
Zryw
| 0:2
Kolejka 11
17 Paź 2020 15:00
Gwardia Białołęka
3 2
Odra Chobienia
17 Paź 2020 15:00
Gwardia
3
2
Odra Ch.
| 3:2
17 Paź 2020 15:00
Sokół Jerzmanowa
3 2
Płomień Radwanice
17 Paź 2020 15:00
Sokół
3
2
Płomień
| 3:2
18 Paź 2020 15:00
Przyszłość Prusice
4 0
KS Męcinka
18 Paź 2020 15:00
Przyszłość
4
0
GKS Męcinka
| 4:0
18 Paź 2020 15:00
Iskra Kochlice
4 2
Chojnowianka Chojnów
18 Paź 2020 15:00
Iskra Ko.
4
2
Chojnowianka
| 4:2
17 Paź 2020 15:00
Kaczawa Bieniowice
5 1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
17 Paź 2020 15:00
Kaczawa
5
1
Grom
| 5:1
17 Paź 2020 16:00
Zawisza Serby
2 5
Górnik Lubin
17 Paź 2020 16:00
Zawisza
2
5
Górnik L.
| 2:5
17 Paź 2020 15:00
MGKS Zamet Przemków
2 1
Pogoń Góra
17 Paź 2020 15:00
MGKS Zamet
2
1
Pogoń
| 2:1
17 Paź 2020 15:00
Zryw Kłębanowice
2 2
Iskra Księginice
17 Paź 2020 15:00
Zryw
2
2
Iskra Ks.
| 2:2
Kolejka 12
25 Paź 2020 14:30
Pogoń Góra
1 2
Zryw Kłębanowice
25 Paź 2020 14:30
Pogoń
1
2
Zryw
| 1:2
25 Paź 2020 15:00
Odra Chobienia
1 1
Iskra Księginice
25 Paź 2020 15:00
Odra Ch.
1
1
Iskra Ks.
| 1:1
25 Paź 2020 15:00
KS Męcinka
4 3
Iskra Kochlice
25 Paź 2020 15:00
GKS Męcinka
4
3
Iskra Ko.
| 4:3
24 Paź 2020 15:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 8
Sokół Jerzmanowa
24 Paź 2020 15:00
Grom
0
8
Sokół
| 0:8
24 Paź 2020 15:00
Płomień Radwanice
5 3
Przyszłość Prusice
24 Paź 2020 15:00
Płomień
5
3
Przyszłość
| 5:3
24 Paź 2020 15:00
Chojnowianka Chojnów
1 4
Zawisza Serby
24 Paź 2020 15:00
Chojnowianka
1
4
Zawisza
| 1:4
24 Paź 2020 15:00
Gwardia Białołęka
2 3
Kaczawa Bieniowice
24 Paź 2020 15:00
Gwardia
2
3
Kaczawa
| 2:3
25 Paź 2020 14:30
Górnik Lubin
1 1
MGKS Zamet Przemków
25 Paź 2020 14:30
Górnik L.
1
1
MGKS Zamet
| 1:1
Kolejka 13
7 Lis 2020 14:00
Iskra Księginice
5 2
Pogoń Góra
7 Lis 2020 14:00
Iskra Ks.
5
2
Pogoń
| 5:2
7 Lis 2020 14:00
Zawisza Serby
3 0
KS Męcinka
7 Lis 2020 14:00
Zawisza
3
0
GKS Męcinka
| walkower
8 Lis 2020 11:00
MGKS Zamet Przemków
5 3
Chojnowianka Chojnów
8 Lis 2020 11:00
MGKS Zamet
5
3
Chojnowianka
| 5:3
8 Lis 2020 14:00
Sokół Jerzmanowa
3 2
Gwardia Białołęka
8 Lis 2020 14:00
Sokół
3
2
Gwardia
| 3:2
8 Lis 2020 14:00
Kaczawa Bieniowice
3 1
Odra Chobienia
8 Lis 2020 14:00
Kaczawa
3
1
Odra Ch.
| 3:1
8 Lis 2020 14:00
Zryw Kłębanowice
2 3
Górnik Lubin
8 Lis 2020 14:00
Zryw
2
3
Górnik L.
| 2:3
8 Lis 2020 14:00
Iskra Kochlice
0 2
Płomień Radwanice
8 Lis 2020 14:00
Iskra Ko.
0
2
Płomień
| 0:2
8 Lis 2020 14:00
Przyszłość Prusice
8 1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
8 Lis 2020 14:00
Przyszłość
8
1
Grom
| 8:1
Kolejka 14
11 Lis 2020 14:00
Sokół Jerzmanowa
1 5
Kaczawa Bieniowice
11 Lis 2020 14:00
Sokół
1
5
Kaczawa
| 1:5
11 Lis 2020 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
0 3
Iskra Kochlice
11 Lis 2020 14:00
Grom
0
3
Iskra Ko.
| walkower
11 Lis 2020 14:00
Gwardia Białołęka
3 0
Przyszłość Prusice
11 Lis 2020 14:00
Gwardia
3
0
Przyszłość
| 3:0
11 Lis 2020 14:00
Płomień Radwanice
2 6
Zawisza Serby
11 Lis 2020 14:00
Płomień
2
6
Zawisza
| 2:6
11 Lis 2020 14:00
Chojnowianka Chojnów
1 3
Zryw Kłębanowice
11 Lis 2020 14:00
Chojnowianka
1
3
Zryw
| 1:3
11 Lis 2020 14:00
KS Męcinka
1 4
MGKS Zamet Przemków
11 Lis 2020 14:00
GKS Męcinka
1
4
MGKS Zamet
| 1:4
11 Lis 2020 14:00
Odra Chobienia
0 3
Pogoń Góra
11 Lis 2020 14:00
Odra Ch.
0
3
Pogoń
| walkower
11 Lis 2020 15:00
Górnik Lubin
2 3
Iskra Księginice
11 Lis 2020 15:00
Górnik L.
2
3
Iskra Ks.
| 2:3
Kolejka 15
14 Lis 2020 14:00
Zawisza Serby
3 0
Grom Gromadzyń-Wielowieś
14 Lis 2020 14:00
Zawisza
3
0
Grom
| walkower
15 Lis 2020 14:00
Przyszłość Prusice
1 7
Kaczawa Bieniowice
15 Lis 2020 14:00
Przyszłość
1
7
Kaczawa
| 1:7
15 Lis 2020 14:00
Iskra Kochlice
3 4
Gwardia Białołęka
15 Lis 2020 14:00
Iskra Ko.
3
4
Gwardia
| 3:4
31 Paź 2020 14:00
Iskra Księginice
5 0
Chojnowianka Chojnów
31 Paź 2020 14:00
Iskra Ks.
5
0
Chojnowianka
| 5:0
15 Lis 2020 14:00
Sokół Jerzmanowa
2 1
Odra Chobienia
15 Lis 2020 14:00
Sokół
2
1
Odra Ch.
| 2:1
15 Lis 2020 14:00
MGKS Zamet Przemków
2 1
Płomień Radwanice
15 Lis 2020 14:00
MGKS Zamet
2
1
Płomień
| 2:1
15 Lis 2020 14:00
Pogoń Góra
2 2
Górnik Lubin
15 Lis 2020 14:00
Pogoń
2
2
Górnik L.
| 2:2
15 Lis 2020 14:00
Zryw Kłębanowice
0 1
KS Męcinka
15 Lis 2020 14:00
Zryw
0
1
GKS Męcinka
| 0:1

Wiosna 2021

Kolejka 16
6 Mar 2021 15:00
MGKS Zamet Przemków
1 1
Grom Gromadzyń-Wielowieś
r
6 Mar 2021 15:00
MGKS Zamet
1
1
Grom
r
| 1:1
6 Mar 2021 15:00
Iskra Księginice
4 1
KS Męcinka
6 Mar 2021 15:00
Iskra Ks.
4
1
GKS Męcinka
| 4:1
6 Mar 2021 15:00
Pogoń Góra
0 0
Chojnowianka Chojnów
6 Mar 2021 15:00
Pogoń
0
0
Chojnowianka
| 0:0
6 Mar 2021 16:00
Iskra Kochlice
2 2
Kaczawa Bieniowice
6 Mar 2021 16:00
Iskra Ko.
2
2
Kaczawa
| 2:2
6 Mar 2021 15:00
Przyszłość Prusice
2 3
Sokół Jerzmanowa
6 Mar 2021 15:00
Przyszłość
2
3
Sokół
| 2:3
6 Mar 2021 15:00
Zryw Kłębanowice
1 4
Płomień Radwanice
6 Mar 2021 15:00
Zryw
1
4
Płomień
| 1:4
7 Mar 2021 14:00
Odra Chobienia
1 3
Górnik Lubin
7 Mar 2021 14:00
Odra Ch.
1
3
Górnik L.
| 1:3
7 Mar 2021 17:00
Zawisza Serby
2 1
Gwardia Białołęka
7 Mar 2021 17:00
Zawisza
2
1
Gwardia
| 2:1
Kolejka 17
14 Mar 2021 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
1 8
Zryw Kłębanowice
p
14 Mar 2021 11:00
Grom
1
8
Zryw
p
| 1:8
13 Mar 2021 15:00
Przyszłość Prusice
2 1
Odra Chobienia
13 Mar 2021 15:00
Przyszłość
2
1
Odra Ch.
| 2:1
13 Mar 2021 15:00
Płomień Radwanice
1 3
Iskra Księginice
13 Mar 2021 15:00
Płomień
1
3
Iskra Ks.
| 1:3
13 Mar 2021 15:00
Chojnowianka Chojnów
1 6
Górnik Lubin
13 Mar 2021 15:00
Chojnowianka
1
6
Górnik L.
| 1:6
13 Mar 2021 15:00
KS Męcinka
3 3
Pogoń Góra
13 Mar 2021 15:00
GKS Męcinka
3
3
Pogoń
| 3:3
13 Mar 2021 15:00
Sokół Jerzmanowa
1 1
Iskra Kochlice
13 Mar 2021 15:00
Sokół
1
1
Iskra Ko.
| 1:1
13 Mar 2021 15:00
Kaczawa Bieniowice
2 0
Zawisza Serby
13 Mar 2021 15:00
Kaczawa
2
0
Zawisza
| 2:0
13 Mar 2021 15:00
Gwardia Białołęka
3 2
MGKS Zamet Przemków
13 Mar 2021 15:00
Gwardia
3
2
MGKS Zamet
| 3:2
Kolejka 18
20 Mar 2021 15:00
Pogoń Góra
- -
Płomień Radwanice
20 Mar 2021 15:00
Pogoń
-
-
Płomień
20 Mar 2021 15:00
Zryw Kłębanowice
- -
Gwardia Białołęka
20 Mar 2021 15:00
Zryw
-
-
Gwardia
20 Mar 2021 15:00
MGKS Zamet Przemków
- -
Kaczawa Bieniowice
20 Mar 2021 15:00
MGKS Zamet
-
-
Kaczawa
20 Mar 2021 15:00
Górnik Lubin
- -
KS Męcinka
20 Mar 2021 15:00
Górnik L.
-
-
GKS Męcinka
20 Mar 2021 15:00
Zawisza Serby
- -
Sokół Jerzmanowa
20 Mar 2021 15:00
Zawisza
-
-
Sokół
21 Mar 2021 15:00
Odra Chobienia
- -
Chojnowianka Chojnów
21 Mar 2021 15:00
Odra Ch.
-
-
Chojnowianka
21 Mar 2021 16:00
Iskra Kochlice
- -
Przyszłość Prusice
21 Mar 2021 16:00
Iskra Ko.
-
-
Przyszłość
10 Kwi 2021 16:00
Iskra Księginice
- -
Grom Gromadzyń-Wielowieś
10 Kwi 2021 16:00
Iskra Ks.
-
-
Grom
Kolejka 19
17 Kwi 2021 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś
- -
Pogoń Góra
17 Kwi 2021 17:00
Grom
-
-
Pogoń
Kolejka 20
24 Kwi 2021 17:00
Górnik Lubin
- -
Grom Gromadzyń-Wielowieś
24 Kwi 2021 17:00
Górnik L.
-
-
Grom