Udostępnij

Wszystkie nasze zespoły w Gminie Ścinawa swoje mecze w 2 wiosennej kolejce rozegrają w niedzielę 14 marca br.

W A klasie Sparta i Czarni zagrają na wyjeździe z zespołami z dołu tabeli.
Inny wynik niż wygrana naszych zespołów będzie dużą niespodzianką.
Czarni Dziewin wybierają się na mecz z Tęczą Kwietno, która w poprzedniej kolejce uległa Sparcie w Parszowicach 5:0. Zespół Czarnych odnotował remis na własnym boisku
z wiceliderem rozgrywek Wilkami Różana. W pierwszym meczu obydwu zespołów na jesieni Czarni wysoko pokonali Tęczę 8:0. Mecz w Kwietnie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Sparta Parszowice jedzie do Gościsławia na mecz z zespołem Zjednoczonych.
Pierwszy mecz obydwu drużyn rozegrany jesienią w Parszowicach zakończył się
po ostrym strzelaniu wygraną Spartan 15:0. Rundę rewanżową gospodarze rozpoczęli
od porażki na wyjeździe z Orłem Mikołajowice 5:2. Sparta zaś na własnym obiekcie
pokonała pewnie Tęczę Kwietno 5:0. Rozpoczęcie meczu w Gościsławiu o godz. 14:00.

Nieco wcześniej na własnym boisku w Wielowsi Grom podejmie zespół Zrywu Kłębanowice. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną Zrywu 4:0.
Obecnie Grom jest po przebudowie zespołu i rundę rewanżową w klasie okręgowej rozpoczął od remisu z Zametem w Przemkowie 1:1.
Natomiast Zryw w pierwszej wiosennej kolejce uległ na własnym terenie Płomieniowi Radwanice 1:4. Rozpoczęcie spotkania w Wielowsi o godz. 11:00.

Odra-Total Ścinawa na stadionie Miejskim w Ścinawie będzie gościła zespół Leśnika Osiecznica. W grupie zachodniej 4 ligi w tabeli jest duży ścisk, 6 Mewa ma zaledwie 2 punkty więcej od 11 Górnika Złotoryja. Odra od Leśnika w tabeli ma tylko 1 punkt przewagi. Pierwsze spotkanie rozegrane w rundzie jesiennej w Osiecznicy pomiędzy obydwoma zespołami zakończyło się remisem 3:3. W poprzedniej kolejce Leśnik na własnym boisku prowadził do 76 minuty z zespołem rezerw Chrobrego Głogów 1:0.
W końcówce jednak Leśnicy stracili dwa gole i ostatecznie mecz przegrali 1:2.
Odra inaugurację rundy wiosennej rozpoczęła od remisu na wyjeździe z zespołem Konfeksu Legnica 1:1. Wynik identyczny jak na inaugurację 4 ligi w Ścinawie pomiędzy obydwoma zespołami. Pierwszy gwizdek sędziego w Ścinawie o godz. 15:00.
Naszym zespołom z Gminy Ścinawa życzymy wygranych w niedzielnych meczach.

3 komentarz o “Piłkarska Niedziela W Niższych Ligach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz REGULAMIN

P