Udostępnij

W sobotę zespoły z Gminy Ścinawa były zgodne i w swoich meczach wyjazdowych uzyskały taki sam rezultat końcowy.

Mecz Odry Total Ścinawa w Legnicy z zespołem Konfeksu zakończył się identycznym wynikiem jak w pierwszym meczu tych drużyn na jesieni w Ścinawie 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 9 minucie spotkania, a bramkę dla Konfeksu zdobył Oliwier Dańczak. Gospodarze prowadzenie utrzymali do 62 minuty meczu, wyrównanie dla Odry nastąpiło po bramce samobójczej. Pechowcem w tej sytuacji był zawodnik Konfeksu Grzegorz Kulikowski. Następny mecz Odry już za tydzień na stadionie Miejskim w Ścinawie, rywalem będzie zespół Leśnika Osiecznica.

Dobry dla siebie wynik uzyskał zespół Gromu Gromadzyń Wielowieś remisując w wyjazdowym
meczu z Zamtem Przemków 1:1. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze
w 21 minucie strzelcem Damian Sykuła. W 67 minucie meczu wyrównał Karol Tondos po dograniu Krzysztofa Kuruca. Cenny remis na wyjeździe zapewne doda zespołowi dużo energii w następnych spotkaniach.
W najbliższą sobotę Grom na własnym boisku podejmie zespół Zrywu Kłębanowice.

6 Mar 2021 - 15:00 4 Liga Koleje Dolnośląskie | Kolejka 20
| Do przerwy: 1-0 | 1:1